Новини Акційна ціна на Базальтова вата Rockwool Rockmin 50,100 мм!!

Акційна ціна на Базальтова вата Rockwool Rockmin 50,100 мм!!28 березня 1970р., 13:59

Rockwool Rockmin використовується в якості теплоізоляції каркасних стін, міжкімнатних перегородок, міжповерхових перекриттів, мансард і покрівельних конструкцій при новому будівництві та реконструкції будівель і споруд різного призначення. Також плити призначені для виконання тепло- і звукоізоляції горищ, дерев'яних перекриттів з використанням балок, підвісних стель, легких каркасних стін і перегородок, металевих стін з сендвіч-панелей поелементної збірки, а також в якості першого (внутрішнього) шару при двошаровому виконанні теплоізоляції.
Теплоізоляційний матеріал Rockwool Rockmin є комплексним рішенням для створення комфорту в будинку. Він не тільки має високі термоізоляційні показники, його теплопровідність становить 0,039 Вт / (м · К), але і є відмінним матеріалом для захисту приміщення від шуму.
Rockwool Rockmin забезпечує зниження повітрянного шуму на 43-60 дБ, а зниження ударного (вібраційного шуму) до 32 дБ.

Матеріал не горючий, витримує температури до 1000 ° С. Його використання значно підвищує пожежну безпеку будівлі. Не вбирає атмосферну вологу, а при частковому зануренні має обмежене вологопоглинання для волокнистих теплоізоляційних матеріалів, до 1 кг / м2. Легко ріжеться звичайним будівельним ножем, всі відходи при монтажі легко використовуються.

Особливості матеріалу:
- Екологічно чистий природний матеріал - формується з мінералів вулканічного походження шляхом їх розплавлення;
- Волокна розташовуються хаотично, що підвищує стійкість до усадочних деформацій і дає звукоізоляційний ефект;
- Висока пожежна безпека;
- Паропроникність створює в приміщенні комфортний мікроклімат.

Розмір:
Довжина: 100 см
Ширина: 60 см
Товщина: 5 см
Площа: 10,8 м2.

Розмір:
Довжина: 100 см
Ширина: 60 см
Товщина: 10 см
Площа: 6 м2.