Новини Новинка!!! Металевий сайдинг Блок-Хаус

Новинка!!! Металевий сайдинг Блок-Хаус31 березня 1970р., 10:10

дом с отделкой блок-хаусом бревно

Блок -Хаус «Колода» - це сучасний матеріал будинок з оздобленням Блок-Хаусом для зовнішньої обробки будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech і імітує будівництво будинку з дерев'яних колод.

Ці унікальні панелі відрізняються від інших тим, що імітують оциліндрованої  форми  натуральну  колоду, надаючи заміському будинку природний вигляд дерев'яного зрубу.

Блок - Хаус відмінно підходить як для внутрішньої обробки будівлі, так і в якості фасаду для вашого будинку.

Існує безліч відтінків і кольорів панелей, що дозволяє підібрати необхідний вам варіант і стиль обробки.

Оздоблення будинку Блок - Хаусом дуже  привабливо виглядає в поєднанні з іншими матеріалами.

Покриття Printech (Принтек)

Покриття Принтек - це інноваційне покриття сталі товщиною 35мкм на основі поліестеру. Полімерне покриття наноситься методом офсетного друку за принципом комбінації 4 основних кольорів. Це дозволяє отримати чіткий і стійкий малюнок з різноманітними природними відтінками. Підвищена стійкість матеріалу до корозії і довговічність досягається за рахунок використання основи з алюмоцинка (55% алюміній + 43,4% цинк + 1,6% кремній).

Величезний вибір з покриттям Printech (імітує натуральні матеріали, дерево різних порід і дикий камінь), а так же кольорів за шкалою RAL як з глянсовою, так і з матовою поверхнею, допоможуть Вам зробити свій будинок унікальним і неповторним.