Новини Гнучка черепиця Shinglas

Гнучка черепиця Shinglas17 лютого 2015р., 16:49

фотогалерея
Гнучка черепиця SHINGLAS - це досконалий покрівельний матеріал, що дозволяє втілити будь-які Ваші архітектурні ідеї та фантазії, створити неповторний образ Вашого будинку. Котедж, заміський будинок або літній дачний будиночок - Ви зможете вибрати з безлічі кольорів і форм нарізки саме ту черепицю, яка зробить Ваш будинок індивідуальним і забезпечить гармонійність в навколишньому ландшафті.

Гнучка черепиця або бітумна черепиця являє собою фігурно нарізані гонти. Гонти виготовляються на основі скловолокна, покритого з двох сторін спеціальної бітумної сумішшю. З верхньої або лицьового боку гонт мають кольорову посипання. Саме завдяки їй і досягаються високі естетичні якості гнучкої черепиці. Зачаровує темно-синій ... пристрасний червоно-коричневий ... ніжний оливковий ... величезна колірна гамма дозволить втілити проект Вашого будинку в будь-якому стилі: від бароко до готики, від класики до хай-тека ...

Але повернемося до приємних дрібниць, що дозволяє зробити монтаж бітумної черепиці простим і зручним. Саме з цією метою з нижньої сторони гонту мається самоклеючий шар, що дозволяє склеювати один або різні гонти  між собою. До основи, покрівля з бітумної черепиці кріпиться спеціальними цвяхами, і за дуже короткий час два шари гнучкої черепиці спікається в монолітне гомогенне покриття. Абсолютна герметичність Вашої покрівлі забезпечена! Монтаж настільки простий, що з ним впорається будь-яка людина.

Бітумна черепиця застосовується на дахах будь-якої складності і конфігурації, аж до куполів і цибулинних дахів. Саме тому вона знайшла своє визнання спочатку в одноповерховій Америці, а тепер все більше завойовує Росію і Європу.

Область застосування: У котеджному і малоповерховому будівництві, як при реконструкції, так і на ново зведених будинках і спорудах різного призначення в якості основного покрівельного покриття.
Черепиця укладається на суцільний дерев'яний настил, кріпиться до основи за допомогою спеціальних покрівельних цвяхів, а між собою склеюється за рахунок спеціального самоклеючого шару. Діапазон роботи Гнучкої черепиці від -70 до +90 0 С.

Гнучка черепиця SHINGLAS користується популярністю у власників будинків завдяки незвичайній рельєфній структурі і широкій колірній гамі. Серед безлічі використовуваних для пристрою м'якої покрівлі матеріалів гнучка бірумная черепиця є найбільш привабливою як за зовнішнім виглядом, так і за ціною. Ваша покрівля заграє природними відтінками і впишеться в будь навколишній пейзаж.

Застосовувана для пристрою м'якої покрівлі бітумна черепиця SHINGLAS володіє поліпшеними технічними характеристиками. Якщо монтаж м'якої покрівлі виконаний професійно, така гнучка черепиця прослужить Вашому будинку понад 50 років і ви надовго забудете, що таке ремонтні роботи м'якої покрівлі.

Застосовувана для пристрою м'якої покрівлі гнучка черепиця SHINGLAS підходить для скатної покрівлі. Крім того, використовувана при створенні м'якої покрівлі технологія дозволяє добитися оптимального за вартістю і надійності рішення.