Новини Технологія пристрою покрівлі: сучасний погляд

Технологія пристрою покрівлі: сучасний погляд07 травня 2013р., 16:19

фотогалерея

Сонячні батареї
 Монтаж фотогальванічних енергетичних установок може здійснюватися двома способами. Вони закріплюються на покрівельної поверхні або вбудовуються в покрівельну поверхню.

      

На фальцевих покрівлях при установці сонячних батарей застосовуються фальцевие клеми. У цьому випадку повинна бути дотримана надійність системи кріплення.

Одним з найбільш сучасних способів монтажу є укладання картин з наклеєними елементами сонячних батарей. Однак проект такого типу складний в розрахунках і вимагає високої точності. Крім того, цей вид сонячних батарей має меншою потужністю, ніж колектори, що встановлюються на покрівлю.

Виконання та проектування вводу кабелів у вентиляційні підпокрівельні зазори - завдання, що вимагає великих витрат і дуже детальної реалізації. Перед укладанням кабелі протягуються, а потім підключаються до відповідних Штепсель. Існують також технічні складності при пошкодженні або заміні сонячної батареі.В зв'язку з цим поділ робіт при монтажі сонячних модулів на поверхні покрівлі допомагає створити більш надійну систему, ніж при інтегрованих в покрівлю варіантах.

Для стабільної роботи сонячних батарей поверхню покрівлі повинна бути добре вирівняна і мати достатній ухил. В іншому випадку вони встановлюються на 30 ˚ у напрямку на південь. А це в свою чергу призводить до сніжних заметах в кишенях і сильних вітрових навантажень.

Інтеграція джерел сонячної енергії була б відмінним рішенням багатьох проблем. Але цей спосіб монтажу має ряд труднощів:

Складність при заміні модуля при його пошкодженні;
відсутність видимості місць прокладання кабелю;
труднощі створення герметичній покрівлі, стійкої до ультрафіолету, з елементами соленчних батарей по можливості без полімерних виробів.