Новини

imgNews

Акційна ціна на Базальтова вата Rockwool Rockmin 50,100 мм!!

Rockwool Rockmin - легкі гідрофобізовані теплоізоляційні плити, виготовлені з кам'яної вати на основі базальтових порід. Rockwool Rockmin використовується в якості теплоізоляції каркасних стін, міжкімнатних перегородок, міжповерхових перекриттів,

28 березня 1970р., 13:59
imgNews

Дорогі наші клієнти! Pola (Модуль) 30.У нас в наявності.Поспіши!!!

Сучасна інноваційна металочерепиця POLA. Красива форма доступна у вигляді: модуля або на необхідні розміри, що забезпечує мінімальну кількість відходів. В металі Arcelor Mittal (Німеччина)
фотогалерея
02 грудня 2015р., 15:42
imgNews

НОВИНКА !!! Металочерепиця "KREDO"

Металочерепиця "KREDO"- це нова форма серед класичних видів металочерепиці!!! Металочерепиця "Модерн" сьогодні відображає доступну покрівлю майбутнього. Виготовлена на сучасних автоматизованих станках, які при прокаті металу не псують валами вигляд готового виробу. Підходить для покриття дахів будь-якої форми, з будь-якими площинами.
10 березня 2015р., 12:06
imgNews

Гнучка черепиця Shinglas

Гнучка черепиця - це досконалий покрівельний матеріал, що дозволяє втілити будь-які Ваші архітектурні ідеї та фантазії, створити неповторний образ Вашого будинку.
фотогалерея
17 лютого 2015р., 16:49
imgNews

Технологія пристрою покрівлі: сучасний погляд

Сонячні батареї  Монтаж фотогальванічних енергетичних установок може здійснюватися двома способами. Вони закріплюються на покрівельної поверхні або вбудовуються в покрівельну поверхню.
фотогалерея
07 травня 2013р., 16:19
imgNews

Керамічний дах - традиція з минулого!

Історія керамічної черепиці бере свій початок з того часу, коли людина почала прагнути збудувати свій будинок, який оберігав би її від холоду, дощу, снігу та палючого сонця. Вже святині стародавніх римлян і греків були покриті керамічною черепицею, сліди якої можна зустріти сьогодні. Римська цивілізація, окрім надзвичайної художньої майстерності, літератури і філософії, подарувала світові керамічну дахівку.
19 червня 2012р., 15:37
imgNews

Цементно-піщана та керамічна черепиця BRAAS

Сьогодні, як і сотні років тому, при забудівлі та облаштуванні будинку покрівлі приділяється пильна увага. Звичні для нас, але морально застарілі дахи з шиферу та листу заліза не можуть задовольнити вимоги сучасного замовника. Першокласний покрівельний матеріал, при широкому виборі, має сполучати в собі високу надійність та стиль, як, наприклад, натуральна черепиця для даху BRAAS
19 червня 2012р., 15:32
imgNews

Новинка!!! Металевий сайдинг Блок-Хаус

Металевий сайдинг Блок-Хаус - це сучасний матеріал будинок з оздобленням Блок-Хаусом "колода" для зовнішньої обробки будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech і імітує будівництво будинку з дерев'яних колод.
31 березня 1970р., 10:10