img Продукція Металочерепиця Металочерепиця Topaz(матполіестер\поліестер(глянець)

Металочерепиця Topaz(матполіестер\поліестер(глянець)

Технічні характеристики:

  • Висота хвилі – 23 мм
  • Корисна ширина - 1120 мм
  • Загальна ширина – 1200 мм
  • Покриття – mat / gruby mat (мат / грубий мат)
  • Країна виробник - Польща
Металочерепиця виробляється на сучасному, повністю автоматизованому європейському обладнанні, яке відповідає високим стандартам якості. В якості сировини ми використовуємо кращі метали винятково іноземного виробництва провідних виробників металу в світі: ArcelorMittal, ThyssenKrupp, l, Tata Steel (Corus). Пропонуємо широку гаму кольорів і 2 види покриття: матовий поліестер, поліестер(Глянець)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Приваблива ціна (є одним з найдешевших покрівельних матеріалів).
Довговічність (гарантія на метал 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років, залежно від товщини сталевого листа, шару цинку і товщини полімерного покриття, а також від впливу корозійних факторів і правильності умов експлуатації).
Практичність і надійність в експлуатації.
Екологічна і пожежна безпека.
Термостійкість - полімерне покриття витримує температуру від -60 ° С до +120 º С, також добре переносить сезонні та добові коливання температури.
Економічність (низький рівень витрат матеріалу при монтажі, а також можливість нарізки аркушів за індивідуальними розмірами, що істотно зменшує витрати матеріалу).
Невелика вага (близько 4-5 кг / 1 м2), що значно зменшує навантаження на всю конструкцію будівлі і не вимагає додаткового зміцнення кроквяної системи.
Антикорозійна стійкість. Гаряче цинкування забезпечує стійку захист даного матеріалу від корозії, що дає можливість його застосування у всіх кліматичних зонах та регіонах з підвищеною вологістю.
зручність транспортування.

Пов’язане зображення Пов’язане зображення