img Продукція Металочерепиця JASPIS (матове покриття)

JASPIS (матове покриття)

Технічні характеристики:

  • Висота хвилі – 34 мм
  • Корисна ширина - 1050 мм
  • Загальна ширина – 1150 мм
  • Покриття – mat / gruby mat (мат / грубий мат)
  • Країна виробник - Польща


Металочерепиця виробляється на сучасному, повністю автоматизованому європейському обладнанні, яке відповідає високим стандартам якості. В якості сировини ми використовуємо кращі метали винятково іноземного виробництва провідних виробників металу в світі: ArcelorMittal, ThyssenKrupp, l, Tata Steel (Corus). Пропонуємо широку гаму кольорів і 2 види покриття: матовий поліестер, матовий поліестер.
Результат пошуку зображень за запитом "металочерепиця jaspis"
приваблива ціна (є одним з найдешевших покрівельних матеріалів).
довговічність (гарантія на метал 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років, залежно від товщини сталевого листа, шару цинку і товщини полімерного покриття, а також від впливу корозійних факторів і правильності умов експлуатації).
практичність і надійність в експлуатації.
екологічна і пожежна безпека.
термостійкість - полімерне покриття витримує температуру від -60 ° С до +120 º С, також добре переносить сезонні та добові коливання температури.
економічність (низький рівень витрат матеріалу при монтажі, а також можливість нарізки аркушів за індивідуальними розмірами, що істотно зменшує витрати матеріалу).
невелика вага (близько 4-5 кг / 1 м2), що значно зменшує навантаження на всю конструкцію будівлі і не вимагає додаткового зміцнення кроквяної системи.
антикорозійна стійкість. Гаряче цинкування забезпечує стійку захист даного матеріалу від корозії, що дає можливість його застосування у всіх кліматичних зонах та регіонах з підвищеною вологістю.
зручність транспортування.
швидкий і простий монтаж, що дає можливість моделювати покрівлю, стіни й огородження будь-якої форми і складності. 

Результат пошуку зображень за запитом "металочерепиця jaspis"