img Продукція Бітумна черепця Бітумна черепиця Katrilli

Бітумна черепиця Katrilli

  
Колекція RUFLEX Katrilly представлена черепицею класичної шестикутної форми в п'яти кольорах. Тіні у верхній частині черепиці надають покрівлі об'ємний, рельєфний вигляд. Відмітна особливість колекції - гарантія, що надається виробником збільшена до 25 років. У середньому по ринку, на битумну черепицю термін гарантії становить не більше 15 років. Відмінна ціна Ruflex зацікавить ус х, хто звик одержувати за свої гроші продукцію перевіреної якості.

Останнім часом бітумна черепиця завойовує все більшу частину ринку покрівельних матеріалів, завдяки помірній ціні і хорошим експлуатаційним і технічним характеристикам. До останніх, зокрема, можна віднести і низький відсоток відходів - від 1% до 5%, легкість монтажу, термін служби (може досягати до 50 років), високі шумоізоляційні показники і герметичність. Не залишить байдужим і широкий вибір колірних рішень і форм бітумної черепиці, а так само типів малюнка, що дає можливість зробити вашу покрівлю більш індивідуальною і неповторною.
При монтажі цього матеріалу використовується суцільна обрешітка, що автоматично призводить до подорожчання покриття, але це компенсується низьким відсотком відходів (особливо в складних дахах). Гнучку черепицю не зірве вітром, за рахунок монолітного покриття, що відрізняється нульовою парусністю.
OSB -плита
OSB Плита
М'яка черепична покрівля виготовляється на основі нетканого скловолокна, яке просочується бітумом і покривається шаром мінеральних гранул. Крім того, що верхній шар мінеральної крихти визначає колір черепиці, він так само виконує захисну, шумоізоляційну і снігозатримуючі функції. Нижній шар покриття виробляють з гумобітуму, який необхідний для якісного кріплення елементів покрівлі, а прогріте сонячним теплом такий матеріал утворює суцільний ізоляційний шар.
Отже до переваг бітумної черепиці можна віднести:
 1. Легка вага і піддатливість;
 2. Гарна шумоізоляція;
 3. Можливість монтажу на складних типах покрівлі, з різним ухилом, аж до вертикального;
 4. Низький рівень відходів при монтажі;
 5. Великий вибір кольорів і форм.
Склад бітумної черепиці
Склад бітумної черепиці

До недоліків:
 1. Складний монтаж;
 2. Високі вимоги до якості (відповідно вартості) підстави;
 3. При високих температурах може виділятися характерний запах.
Характеристики бітумної черепиці :
 • Вага 1 кв.м готового покриття: 8 кг.
 • Розмір гонту покрівельної плики (довжина/ширина): 1,0 м х 0,317 м.
 • Об'єм упаковки: 3,0 кв.м готового покриття
 • Температурний діапазон застосування: від -55С до +110С (короткочасно до +120С)
 • гарантія 25 років
Колірна гама:
       
 Сірий
 Зелень мохова
Дюна
  Золотий пісок
 Синій 
         
Кора дерева  
Осінній червоний  
Лишайник
Верес
Іній