img Продукція Металевий сайдинг Металевий сайдинг Блок-Хаус "Колода"

Металевий сайдинг Блок-Хаус "Колода"


дом с отделкой блок-хаусом бревно
 
Блок -Хаус «Колода» - це сучасний матеріал будинок з оздобленням Блок-Хаусом для зовнішньої обробки будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech і імітує будівництво будинку з дерев'яних колод.

Ці унікальні панелі відрізняються від інших тим, що імітують оциліндрованої  форми  натуральну  колоду, надаючи заміському будинку природний вигляд дерев'яного зрубу.

Блок - Хаус відмінно підходить як для внутрішньої обробки будівлі, так і в якості фасаду для вашого будинку.
Існує безліч відтінків і кольорів панелей, що дозволяє підібрати необхідний вам варіант і стиль обробки.
Оздоблення будинку Блок - Хаусом дуже  привабливо виглядає в поєднанні з іншими матеріалами.

В Виду підвищених термостійких і вогнетривких характеристик, металлосайдінг активно використовується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки
Блок - Хаус «Колода» представляє собою панелі з замком і захопленням для кріпильних елементів. З його допомогою можна створити секції будь-яких розмірів.

Технічні характеристии:
блок хаус бревно

Чертеж бревно

Товщина металу - 0,40-0,45 мм
Габаритна ширина - 361 мм
Монтажна ширина - 335 мм
Максимальна довжина - 0,50 - 6,0 м
рок порізки кратний 10 см
Захисно декоративне покриття - поліестер, матовий поліестер,  Printech

Переваги металосайдингу Suntile

Високі екологічні та захисні властивості матеріалу. Фасад будівлі обшитий металосайдингу Металлосайдинг екологічно безпечний матеріал, не схильний до корозії.

Швидкість і простота монтажу. Монтаж металосайдингу займе 2 - 3 дні і може вестися в будь-який зручний час року. А сам процес монтажу досить простий.

Утеплення будинку. Конструкція панелей відноситься до типу венітіліруемого фасаду і дозволяє використовувати різні теплоізоляційні матеріали. Це вирішує питання щодо втрат тепла в зимовий період і кондиціонування влітку.

Сайдинг під зруб. Завдяки особливій системі монтажу фасадного сайдингу на каркасну основу, будівля «дихає», а на його стінах не утворюється конденсат.

Величезний вибір кольорів. Можливість широкого вибору панелей по колірному оформленню задовольнить найвибагливіші смаки замовників.

Естетична привабливість. Поєднання різних кольорів, а так само використання металевого сайдингу в комбінації з іншими матеріалами дає можливість втілити в життя найцікавіші задумки.

Тривалий термін експлуатації. Великою перевагою металлосайдінгу САНТАЙЛ є термін експлуатації, який складає більше 20 років.

• Володіє низьким коефіцієнтом температурного розширення. Металевий сайдинг витримує перепади температур від -50 до +80 ° С.

Для обшивки фасаду металевим сайдингом не потрібно ретельного вирівнювання стін.

Простота догляду. Металевий сайдинг не вимагає спеціальних і додаткових обробок, догляд полягає в митті звичайною водою зі шланга.

Карнизи, кути, відливи формуються за допомогою добірних елементів. Вони виготовляються з того ж матеріалу що і металлосайдінг, що надає обробці вид гармонійний і закінчений.

Покриття Printech (Принтек)

Покриття Принтек - це інноваційне покриття сталі товщиною 35мкм на основі поліестеру. Полімерне покриття наноситься методом офсетного друку за принципом комбінації 4 основних кольорів. Це дозволяє отримати чіткий і стійкий малюнок з різноманітними природними відтінками. Підвищена стійкість матеріалу до корозії і довговічність досягається за рахунок використання основи з алюмоцинка (55% алюміній + 43,4% цинк + 1,6% кремній).

Величезний вибір з покриттям Printech (імітує натуральні матеріали, дерево різних порід і дикий камінь), а так же кольорів за шкалою RAL як з глянсовою, так і з матовою поверхнею, допоможуть Вам зробити свій будинок унікальним і неповторним.

Основні глянцеві кольори:
   
 бронза
вишня дикий камень дуб 
     Бронза
      ОК 23
     Вишня
     OMO 6
Дикий камінь
      ОК 41
        Дуб
     ОМО 8
дуб венге золотой дуб ольха сосна 
    Дуб Венге
      ОМО 5
Золотий Дуб
      ОМО 4
      Вільха
      ОМО 3
       Сосна
       ОМО 2

Металлосайдинг "Колода" матеріал дійсно універсальний. Він застосовується як для будівництва нових об'єктів з нуля, так і для реконструкції старих будівель. Однаково успішно металлосайдінг служить і для зовнішньої, і для внутрішньої обробки приміщень.

Він популярний в будівництві дач, будинків, котеджів. Для обробки будівель громадського призначення, в тому числі і комерційних сайдинг теж широко використовується. Серед них магазини, торгові центри, кафе, підприємства промисловості.

фасад здания обшитый металлосайдингом  сайдинг под сруб
металлосайдинг сантайл дом обшитый металлосайдингом бревно