img Продукція Гаражні ворота Автоматика для відкатних та розпашних воріт

Автоматика для відкатних та розпашних воріт


KINGgates італійською компанією з виробництва і продажу систем автоматизації для воріт. докладає максимум зусиль для зростання і впровадження інноваційних технологій для забезпечення надійних рішень, гарантій та швидкого обслуговування. 
Продукція KINGgates  сьогодні продається в більш ніж 30 країнах по всьому світу. Бренд продовжує розширюватися завдяки своїй здатності запропонувати прості, надійні і безпечні рішення.

Відключення є справою минулого!!!

Завдяки 24В електроніки, автоматика може гарантовано функціонувати навіть за відсутності електрики, використовуючи допоміжні батареї. Нові нікель-метал-гидридні акумулятори гарантують оптимальну працездатність навіть при багатогодинному відключенні.

Повна безпека.
Низька напруга означає електричну безпеку, як для установки і користувача.
У разі удару, технологія виявлення перешкод (зокрема, точна в електроніці 24В) гарантує надзвичайно швидку зупинку і розворот руху воріт відповідно до вимог європейських стандартів і правил.

Автоматика для розпашних воріт

Jet Kit 230LT (макс. розмір створки 3 м - 600 кг)

Елегантний привабливим вигляд в змозі підвищити цінність всіх видів воріт.
Відмінна механічна коробка передач забезпечує максимальну надійність і система обертання на шарикопідшипниках усуває тертя і шум.
Високоякісні матеріали, такі як сталь і бронза гарантують максимальну надійність навіть в екстремальних умовах.
Конденсатор вбудований в мотор-редуктора, в той час як мобільні обмежувачі зробити регулювання ходу швидко.
Литий алюміній ручного розблокування ручки з індивідуальним ключем знаходиться на верхній частині мотор-редуктора для практичної і негайного використання.
Jet також доступна в комплекті.

Couper Kit 24LT (макс. розмір створки 2 м - 250 кг)

Couper є ідеальним KINGgates для автоматизації поворотно-стулок до 2 м і 250 кг.
Литий алюміній снаряди призначені для максимальної продуктивності в будь-якому стані навколишнього середовища.
Електричне підключення включає в себе тільки два дроти і доступ до терміналу сприяє його положення на вершині мотор-редуктора.
Регульовані механічні упори роблять регулювання подорожі швидко і легко.
Програмування з самонавчання, DIP-SWITCH встановлюваних функцій і технологій виявлення перешкод лише деякі з блоку управління коробки функцій зірки 224, спрощуючи роботу установника і гарантуючи виняткову надійність і довговічність.

Couper Kit 24LT також доступна в комплекті.

Modus Kit 280LT (макс. розмір створки  4,2 м - 500 кг )

Завдяки запатентованій механіці, Modus Kit 280LT може бути встановлений на великих стулок до 4,2 м і 500 кг.
Легко і швидко встановити з 165 мм шириною, він доступний у двох різних версіях двигун з двома стандартними руками і двома додатковими зброї, з гіркою або суглоба, для будь-якого типу установки.
Міліметровими регулювання механічної обмежувачами дозволяє двері арешт, регулюється саме як під час відкриття і закриття.
Modus Kit 280LT це непорушною автоматизації і може бути використаний при будь-якій температурі, з 4 кг литої алюмінієвої основний корпус, 100% стали чотири ступені редуктора і високу якість синтетичного мастильного матеріалу.
Modus Kit 280LT також доступна в комплекті.

Автоматика для відкатних воріт

Dynamos  (до 1000 кг )

Висока якість жорсткі механічні вироби генерувати безпечні, високі автоматики з продуктивністю тихою руху. Особливу живопису і UVA стійкі методи лікування дають Dynamos тривалий опір всіх атмосферних агентів.
Вбудовані блоки управління, включені в автоматизації Dynamos радикально спростила роботу монтажника і гарантує максимальну продуктивність.
Жорстка ручка реліз, щоб відкрити ворота вручну, запасних запобіжників і знімних карт пам'яті лише деякі з функцій, пропонованих динамомашин, надійної та інноваційної продукції.
Dynamos також доступна в комплекті версії.
Dynamos Twin це комплект рішення для автоматизації воріт двостулкові.

Автоматика для всіх типів воріт завантажити