img Продукція Гаражні ворота Автоматика для секційних воріт KRUZIK

Автоматика для секційних воріт KRUZIK


Приводи фірми KRUZIK, якими комплектуються ворота, характеризуються високою надійністю і помірною ціною. Їх модельний ряд перекриває весь діапазон невеликих побутових воріт. Зовні всі моделі однакові і відрізняються тільки потужністю і маркуванням.

 Автоматика підбирається з урахуванням різних параметрів воріт (розмір, площа і вага воріт). Електроприводи дуже прості і зручні в управлінні і експлуатації і є ідеальним рішенням для автоматизації Ваших гаражних воріт. 
Автоматика відповідає всім вимогам безпеки і високому рівню якості, що в свою чергу гарантує досконалість функціональності. Новітні технології по виробництву автоматики відповідають високим стандартам і абсолютної надійності. 
Функціональною особливістю електроприводів є їх здатність не набирати повну потужність відразу, а запускати і зупиняти ворота поступово в обох напрямках. Плавний старт і зупинка, гарантують тихий хід воріт у будь-який час доби. 
Запатентоване автоматичне вимикання системи електроприводів в разі найменшої перешкоди - негайно реагує і зупиняє рух воріт. Після зупинки, ворота одразу ж повертаються приблизно на 20 см назад. За допомогою програмного пристрою, і функції програмування автоматики - крок за кроком, запуск автоматики є простим і нескладним. 
Електронне обладнання в електроприводах, постійно відстежують роботу воріт. Блок управління постійно контролює, як і в якому напрямку рухаються ворота. Таким чином, зводиться до мінімуму знос і підвищується довговічність продукції. 
Система електроприводу захищає Ваше майно, навіть якщо Вас немає вдома. Електроніка контролює безпеку, забезпечує стабільність в будь-якому положенні, запобіжить несанкціонований доступ насильницьким шляхом. Всі приводи працюють на сучасних і безпечних частотах з плаваючим кодом, які запобігають випадкове відкриття воріт. 
Споживану потужність можна оптимально скоротити навіть в неробочому положенні. На етапі, коли привід знаходиться в режимі очікування, задіяний метод, який знижує споживання енергії, більше ніж на 60%.