img Продукція Покрівельні плівки MASTERPLAST White Foil

MASTERPLAST White Foil


Паробар'єр White Foil - поліетиленова підпокрівельна плівка армована поліетиленовою сіткою з мікроперфорацією (біла).Паробар'єр White Foil - це тришарова пароізоляційна армована плівка, яка має щільність 80 г / м2.
Країна виробник: Угорщина.

В опалюваних житлових будинках, де утеплено підпокрівельний простір, потрібно обов'язково проводити пароізоляцію даху. У будь-якому житловому і опалювальному приміщенні з'являються випаровування вологи. Пара піднімається на дах будинку і до теплоізоляції. За рахунок різного температурного режиму на поверхні покрівлі та на утеплювачі утворюється конденсат. Це призводить до надмірного зволоження дерев'яних крокв, решетування і як наслідок, до цвілі, погіршення технічних властивостей теплоізоляції. Щоб запобігти цьому, потрібно захистити конструкцію покрівлі і шар утеплювача від випаровування вологи завдяки пароізоляції. Пароізоляція влаштовується за допомогою пароізоляційних плівок.
Основна функція паробар'єрної плівки White Foil - це захист конструкцій покрівлі утеплювача від проникнення випаровувань вологи з приміщення. Основний параметр для вибору  плівки - це паропроникність. Чим нижче цей показник, тим ефективніше пароізоляційна плівка буде справлятися зі своїм завданням. 
Монтаж паробар'єра White Foil  проводиться між утеплювачем і стелею або стіною, при цьому стики плівки і місця примикань до мансардних вікон і стін обов'язково повинні проклеюватися Бутилкаучукова СТРІЧКОЮ К-2. Нахлест плівки повинен становити не менше, ніж 10 см.

Параметри:
Довжина - 1,50 м.
Ширина - 50 м.
Площа - 75 м2
Вага - 90 г / м2
Кількість м2 в упак. - 75,00 м2

Застосування:
Паробар'єр White Foil застосовується при дворазовій вентиляції даху.

Переваги: ​​
  • захищає покрівельні та інші конструкції від втрат тепла і негерметичності,
  • утримує тепло у внутрішньому приміщенні
  • оберігає від несприятливого впливу вітру.
Основні параметри:
Дифузія водяної пари: <0,09 г / м2 / 24
Температурний режим: - 40 ° C to 80 ° C
Пожежна класифікація: не поширюється вогнем