img Продукція Покрівельні плівки MASTERFOL YELLOW Foil MP

MASTERFOL YELLOW Foil MP


Гідроізоляційна плівка Yellow Foil - поліетиленова підпокрівельна плівка, армована поліетиленовою сіткою з мікроперфорацією. Являє собою тришаровий матеріал: несуча армована поліпропіленова сітка, ламінована з обох боків поліетиленовою плівкою.
Країна виробник: Угорщина.
Гідробар'єр Yellow Foil  - це пароізоляційна армована плівка жовтого кольору щільністю 80 г / м2. Складовими гідроізоляції приміщення є гідроізоляційні плівки і супердифузійні мембрани.
Основне завдання гідробар'єрних плівок і мембран - не впускати вологу зовні і виводити вологу з внутрішніх конструкцій даху. Основний параметр для вибору пароізоляційної плівки - це паропроникність. На відміну від паробар'єра, чим вище цей показник, тим ефективно буде працювати гідробар'єрна плівка. На гідроізоляційної плівці Yellow Foil є маркувальна смуга уздовж всього полотна на відстані орієнтовно 10 см від краю. Смуга визначає величину нахлеста двох полотен плівки. Кріпиться гідробар'єр за допомогою нержавіючих цвяхів з плоскою верхівкою або дужок площині елементів даху (лагам, крокв і д.р.). Гідробар'єр укладається до покрівельного матеріалу ламінованої стороною вгору.

Параметри:
Довжина - 1,50 м.
Ширина - 50 м.
Площа - 75 м2
Вага - 90 г / м2
Кількість м2 в упак. - 75,00 м2

Гідробар'єр Yellow Foil застосовується в якості гідроізоляції підпокрівельного простору в скатних покрівлях.

Переваги: ​​
  • Гідроізоляція підпокрівельного простору, 
  • Захист від конденсату. 
  • Застосовується в неутеплених скатних покрівлях.
Основні параметри:
Дифузія водяної пари: > 40 г / м2 / 24
Температурний режим: - 40 ° C to 80 ° C
Пожежна класифікація: не поширюється вогнюем