img Продукція Натуральна черепиця BRAAS Керамічна черепиця

BRAAS Керамічна черепиця

 натуральна черепиця amber 12v 

Натуральна черепиця - самий давній, найпоширеніший і найбільш-спотребований у всьому світі покрівельний матеріал. Керамічна черепиця - це крівля яка може надійно захистити та прикрасити любий дах під скатним дахом. А вибір моделей та кольорів які представлені на ринку України, дозволяє задовільнити смаки і бажання найвибагливіших клієнтів.
Натуральна черепиця Braas - з'явилась на ринку України з 1998 року, і зарекомендувала себе як продукт високої якості. 
 керамическая/натуральная черепица braas
З давніх часів натуральна керамічна черепиця була і залишилася кращим матеріалом для покрівлі. Матеріал, випробуваний століттями, сьогодні пропонується і українським покупцям.
Керамічна черепиця - один із найпоширеніших  покрівельних матеріалів в світі. Незважаючи на технічний прогрес, сучасні технології породили цілий спектр покрівельних матеріалів, таких як: бітумна, цементно-піщана, металочерепиця, та керамічна черепиця, ніколи не поступиться в своїми позиціями.

Причини такого успіху являється її естетичний вид, довговічність і надійність. Керамічна черепиця з давніх являється еталоном архітектурної естетики. Покрівля із керамічної черепиці BRAAS наділена високою шумоізоляцією, поглинає шум дощу і вітру, не нагрівається під сонцем не накопичує статичної електрики, пожежобезпечна, стійка до біологічних впливів, не потребує ремонту.
Керамічною черепицею BRAAS можна зробити покрівлю практично будь-якої архітектурної форми. За допомогою додаткових елементів, які в комплексі складають покрівельну систему, можна красиво завершити карниз, закрити фронтон, пропустити крізь покрівлю трубу і встановити антену, встановити сходинки на схилі даху, для безпечного пересування.

Виробництво керамічної черепиці BRAAS використовуються традиційні матеріали: глину з домішками в різних пропорціях в відповідності з родовищем. На сьогоднішній день виробництво керамічної черепиці BRAAS практично повністю автоматизоване, і весь процес, від кар'єру з глиною до готової черепиці контролюється електронним обладнанням.

Керамічна черепиця торгової марки BRAAS - є брендовим продуктом, для виготовлення якої використовуються виключно легкоплавкі глини. Вони більш жирні і пластичні, тому дозволяють створювати черепицю ідеальної форми і міцності. Різноманіття колірних відтінків керамічного покрівельного покриття досягається завдяки нанесенню спеціальних покриттів, а саме ангоба і глазурі безпосередньо в процесі випалювання черепиці. Ми гарантуємо відсутність у складі керамічної черепиці торгової марки BRAAS штучних барвників!

Моделі серії BRAAS носять витончені назви дорогоцінних каменів: «Опал», «Смарагд», «Рубін», «Агат», «Топаз». Як каміння, що отримали форму вишуканих граней дбайливими руками майстрів, вони відрізняються численними геометричними, суворими і вигадливими художніми формами, відливають привабливими квітами матових, шовкових і глянцевих поверхонь. Дуже цікавий симбіоз правильних геометричних ліній і елегантної хвилі являють собою даху з черепиці «Агат» і «Рубін». Їх м'які лінії і виразний профіль створюють сучасний легкий характер і динамічний рух морської хвилі.

Керамічна черепиця Braas в Україні продається з 1998 року і за цей час встигла стати найпопулярнішою натуральною черепицею завдяки своїй високій якості.