img Продукція Мансардні вікна GHL - вікно з відкриванням по верхній та центральним вісям

GHL - вікно з відкриванням по верхній та центральним вісям


Наше вікно GHL, виготовлене з північної сосни з відкриванням по верхній та центральним вісям - найкращий спосіб впустити до кімнати сонце, свіже повітря та прикрасити кімнату гарним краєвидом. Ви можете легко зафіксувати вікно у розчиненому положенні при 5°, 15° та 30°. Трохи менший кут відчинення, ніж у GPL та GPU є найкращим для дахів з невеликим, до 35° кутом нахилу.

Характеристики продукту:
  • Верхнє відчинення на три фіксовані позиції під кутами 5°, 15° та 30° забезпечують Вам гарний вид з вікна та можливість легкого виходу на дах.
  • Зручна ручка знизу вікна.
  • Вікно обертається на 180o по центральній вісі для легкого та безпечного миття.
  • Пристосоване для встановлення усіх шторок. рольставень та інших сонце захисних аксесуарів VELUX.
  • Провітрювання без комах та пилу, навіть при зачиненому вікні. 
  • Вироблене з натурального матеріалу - деревини північної сосни.
Нижня ручка. Зручна у використанні в комбінації з верхньою ручкою: нижня відчинення в режимі "Панорама", верхня -в режимі миття.
velux top bar Вентиляційний клапан. Наш унікальний вентиляційний клапан-кватирка затримує пил та комах, впускаючи до приміщення лише чисте повітря.
Velux Гарний вид із вікна Отримайте можливість милуватися краєвидом при відчиненому вікні на 5°, 15° та 30°.
velux clean Легке миття. Вікно обертається на 180o по  центральній вісі для зручного та безпечного миття зовнішньої поверхні. 

Додаткова інформація по продукту:
Стандартні накладки для зовнішнього захисту віконного блоку виготовляються з алюмінію. За спеціальним замовленням можуть бути вироблені з цинку та міді. Для щільного прилягання вікна до покрівлі, застосуйте комір та комплект гідро- та теплоізоляції BDX від VELUX.