img Продукція Мансардні вікна GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення

GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення

GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення
Встановіть у Вашу ванну, кухню чи інші кімнати з підвищеною вологістю за допомогою наших мансардних вікон у безшовному вологостійкому поліуретановому покритті. Таке вікно поєднує у собі усі характеристики нашого класичного вікна з центральною віссю відкривання з білим поліуретановим преміум-покриттям для захисту дерев'яної рами від вологості.  
Наше універсальне мансардне вікно GGU є ідеальним для вологих приміщень, білого кольору, має "чистий" вигляд. Є ідеальним вибором для кімнат, де потрібні вікна, які не потребують догляду та чудово виглядають.

Характеристики продукту:
  • Зручна ручка верхнього відкривання дозволяє розміщувати меблі прямо під вікном.
  • Вікно обертається на 180° для зручного та безпечного миття.
  • Пристосовані для усіх шторок, ролет та фксесуарів VELUX.
  • Режим провітрювання, що не пропускає комах та пил, навіть у зачиненому положенні вікна. 
  • Поворотна та фіксована рами зроблені з цільного матеріалу, що забезпечує відсутність спайок по кутах, наявних у пластикових вікнах. 
  • Вологостійкі та не потребує догляду.
polyurethane coating Не потребує догляду. Біле поліуретанове покриття захищає міцну дерев'яну основу та забезпечує відсутність спайок, властивих пластиковим вікнам.
Ventilation flap Вентиляційний клапан. Наш унікальний вентиляційний клапан затримує комах та пил, дозволяючи вільне проникнення свіжого повітря.
Ручка верхнього відкривання. Дозволяє легко мити зовнішню та внутрішню поверхні вікна та не заважає розташуванню меблів.
Blinds Вдосконалення. Спеціальні прилаштування дозволяють легко встановлювати сонце захисні аксесуари VELUX.