img Продукція Бітумна черепця Двошарова ламінована черепиця Кантри

Двошарова ламінована черепиця Кантри


SHINGLAS серії КАНТРИ - нова серія двошаровою ламінованої черепиці SHINGLAS. Завдяки розширеній кольоровій гамі, здатна втілити різноманітні архітектурні ідеї. Нова колекція володіє всіма якостями надійності і довговічності двошаровою ламінованої бітумної черепиці, а також додасть покрівлі красиву об'ємну фактуру. 
Гарантія на серію КАНТРИ - 35 років.

Вид нарізки:

 

Види:


Алабама   Арізона     Атланта           Мічіган


Огайо Онтаріо Техас Юта
КАНТРИ Алабама ідеально повторює колір і фактуру гранітних  Аппалачівських гір, розташованих в однойменному штаті. Вибираючи цей колір, не обмежуйте Вашу фантазію.
Арізона - новий колір в колекції Кантрі - стриманий, благородний - вигідно підкреслить величність Вашого будинку. Теплі відтінки у поєднанні з червоно-коричневими переливами кольору арізона дадуть неповторне відчуття спокою й умиротворення.
Густий колір Атланти, поєднує в собі охристні відтінки землі і лілові тони західного неба, схожий на повільне, приємно тягуче звучання джазових композицій. Його вибирають незалежні й упевнені в собі натури.
Мічиган навіває спогади про суворі обвітрених мегалітів Стоунхенджа. Така покрівля нагадує за кольором магматичну гірську породу габро.
Огайо - колір кінського каштана для цінителів етнічної розкоші.
Північноамериканська провінція Онтаріо відрізняється своєю зеленою і багатою флорою. Девіз цієї місцевості «Вірний з самого початку - вірний завжди» по достоїнству себе проявить для володаря покрівлі з гнучкою черепицею ШИНГЛАС.
Дикий захід, дикий норов - спокійна оболонка може приховувати жаркий темперамент. Колір Техас колекції КАНТРИ для людей, не афішують свій статус.
Штат Юта - семіарідний і пустельний. Але неймовірно контрастний: піщана земля, блакитне небо з'єдналися в новому кольорі ламінованої черепиці ШІНГЛАС КАНТРИ - Юта.