img Продукція Бітумна черепця Двошарова ламінована черепиця Джаз

Двошарова ламінована черепиця Джаз

  

 ШІНГЛАС серії ДЖАЗ - двошарова ламінована черепиця, що відрізняється вишуканістю колірної лінійки. Багатошаровий продукт має підвищену міцність, вітростійкістю і найбільшим терміном служби. Гарантія на серію ДЖАЗ - 50 років.

Двошарова ламінована черепиця, зумівши підкорити Америку і завоювати там довіру споживачів, досить успішно вийшла на ринок Східної Європи. Цей матеріал являє собою двошаровий покрівельний продукт, створений на основі збагаченого киснем бітуму.
В якості родоначальників розробки двошаровою ламінованої черепиці виступають Канада і США. Саме там протягом декількох десятків років представлений матеріал користується величезною популярністю.
Основу такого матеріалу складає міцне  скловолокно, на який з двох сторін наноситься покращений бітум. Надалі зверху наносять різнобарвне посипання з базальтових керамізіваних гранулятів, не схильних вицвітання і не обсипаються. Дивовижна міцність такого матеріалу, як двошарова ламінована черепиця, забезпечується завдяки технології «спікання» кількох шарів між собою. Нижній шар являє собою прямокутник, а інший має спеціальний малюнок (їх габарити складають приблизно 36 см на 1 м). У підсумку склеювання утворюється міцний, цілісний і довговічний гонт. В отриманій покрівлі на кожен покрівельний метр доводитися три сировинних квадратних метра.
Сукупність перерахованих якостей забезпечує неможливість задирания гонту в результаті впливу сильних поривів вітру. Таким чином, волога під гонт проникнути не може. Як показує практика і свідчать відгуки, покрівля, отримана з двошаровою ламінованої черепиці, має автентичний привабливий масивний рельєф.
На сьогоднішній день двошарова ламінована черепиця використовується на дахах будь-якої конфігурації і складності. Для її використання необхідний ухил ската даху від 12 градусів. При негативних кутах (понад 90 градусів) необхідно звернутися за додатковою консультацією до технічних фахівців .
Відмінні естетичні характеристики і технічні показники надають можливість експлуатувати такий матеріал в заміському і міському житловому будівництві, при зведенні котеджних селищ, спортивних і розважальних центрів, адміністративних, громадських та цивільних будівель. До очевидних переваг двошаровою ламінованої черепиці варто віднести те, що цей матеріал дозволяється монтувати поверх старої гнучкої черепиці. Іншими словами, якщо ви втомилися від своєї старої даху, то можете придбати ламіновану черепицю і за кілька днів з легкістю кардинально перетворити її вигляд.

Вид нарізки:

 
Види:


Аліканте Барселона Індіго Кастілія      


    Корида   Севілья Терра Тоскана

Аліканте  Кавовий відтінок підкреслює благородство кольору і уособлює енергетику кави, наповнює танцюючих енергією життя.
Індіго. Синій відтінок, який народжується на сіро-коричневому тлі м'якої черепиці «Індиго», коли на нього потрапляє сонячне світло, справляє враження розпускаються квіток чагарника індиго на тлі землі, обпаленої тропічним сонцем.
Корида — колір експресії і сили. Яскравий, насичений червоний з глибокими тінями демонструє здатність домінувати над дикою природою. Особливо його оцінять переможці, натури вольові й цілеспрямовані.
Кольори землі, основи всього нашого життя, зачіпають самі глибинні людські струни. Червонуваті відтінки ґрунту з підвищеним вмістом заліза - червоноземи, - кращої ґрунту для виноградних угідь, створюють неповторний образ черепиці «Терра».