img Продукція Металочерепиця Металочерепиця ELIT

Металочерепиця ELIT
Металочерепиця ELIT демонструє надзвичайну красу і вишукану форму. Родзинка дизайну - це хвилі збільшених розмірів, дуже подібні з великоформатної натуральною черепицею в середземноморському стилі. Асортиментний ряд покрівельного матеріалу представлений декількома реченнями, які відрізняються один від одного якісними характеристиками тонколистий сталі і типом зовнішнього покриття. Зважаючи на це, металочерепиця ELIT однаково присутній як у бюджетній, так і в більш дорогих категоріях, що робить її доступною для людей з різним рівнем доходу. Колірна гамма, як і у випадку з іншими видами металочерепиці, підбирається відповідно до схеми RAL, тому проблем з вибором кольору виникнути не повинно. 

 
Технічні характеристики:

Довжина модуля 
 350 
Висота профіля 
 38
Повна ширина 
 1140 
Корисна ширина 
 1020 
Діапазон розмірів 
 0,50÷5050 
Висота штампування 
 20

Привабливий вигляд металочерепиці ELIT  доповнюють кілька вагомих функціональних переваг. Насамперед слід зазначити, що величина перекату між хвилями складає цілих 27 мм. По-перше, це сприяє зниженню ймовірності протікання в місцях кріплень, а по-друге, з'являється можливість ідеально виконати покрівельні роботи з унікальним способом кріплення. Іншими словами, за умови монтажу металочерепиці в модулях, високий перекат дає можливість угвинчувати саморізи паралельно площині покрівлі, безпосередньо в ребро перекату. У підсумку, на покрівельному покритті не буде будь-які крізних отворів.
Металочерепиця ELIT  сьогодні відображає доступну покрівлю майбутнього. І йдеться не лише в дивовижному дизайні. Вам надається можливість поставити крапку на всіх проблемних питаннях, пов'язаних з покрівлею. У нашій компанії Ви можете отримати всю необхідну інформаційну підтримку щодо вибору, розрахунку та влаштування покрівлі. При необхідності, наші співробітники можуть провести майстер-клас для покрівельників з монтажу з прихованим кріпленням.

Сайт: