img Продукція Гаражні ворота ГАРАЖНІ ВОРОТА HORMANN

ГАРАЖНІ ВОРОТА HORMANN

    
Гаражні ворота HORMANN (Німеччина) поєднують в собі провідні технології, функціональність, міцність і привабливий зовнішній вигляд. Провідні технологічні рішення дозволяють використовувати механізми нового покоління. Секційні гаражні ворота втілюють в життя інженерні проекти будь-якої складності. Конструктивні особливості таких розробок дозволяють реалізовувати найрізноманітніші дизайнерські рішення і встановити їх в приміщеннях із будь-яким функціональним призначенням. Матеріали, з яких виготовлені автоматичні гаражні ворота забезпечують їх надійність, а господарю — безпеку. Завдяки дистанційному керуванню ви отримуєте додатковий комфорт — можете відчинити гараж не виходячи з автомобіля. А при відсутності електрики зможете відчинити вручну. За короткий час (до 3-х годин) ворота можна встановити у проєм, зберігаючи і підкреслюючи гармонію дизайнерського оформлення вашої оселі. Автоматичні гаражні ворота безшумно ковзають в металевих направляючих, повністю звільняючи шлях для проїзду автомобіля.
Секційні ворота “HORMANN”  

Купуючи гаражні секційні ворота Hormann, Ви вибираєте ноу-хау крупної міжнародної марки, що успішно себе зарекомендувало впродовж вже багатьох десятиліть. Секційні ворота Hormann відрізняються чудовою якістю використовуваних матеріалів і виготовлення, а також гарантують високий рівень комфортабельності і функціональної надійності.

  • Сталеві ворота з одинарною і подвійною стінкою.
  • Ворота з фільонкою з масиву деревини.
  • Сталеві ворота серії Design. Можливе оформлення, що гармонує із зовнішнім виглядом вхідних дверей.
  • Бічні двері для гаражів. Вони особливо прості і практичні
Елегантні ворота Hormann серії Automatic відкриваються вертикально вгору. Ви виграєте більше місця в гаражі або перед ним; при цьому весь проїзд залишається вільним. Секційні ворота личать під гаражний отвір будь-якої форми, будь то отвір з прямокутною або скошеною, сегментною або полукруглою аркою. Тому вони ідеально личать як варіант для заміни старих воріт. Воротами Hormann серії Automatic Ви можете управляти настільки ж зручно і просто, неначебто це був телевізор. При вітрі і негоді Ви можете залишатися в машині і відкривати гараж лише одним натисненням кнопки.
Електроприводи

       
Відкрити ворота, закрити ворота? І так день за днем, причому вручну? Час для приводу Hormann!
Подумайте про те, як часто Ви виходите з автомобіля і вручну відкриваєте і закриваєте Ваші гаражні ворота. При цьому все може бути набагато простіше! Особливо в негоду. Ви, не виходячи з автомобіля, лише натискуєте клавішу пульта дистанційного керування і з комфортом заїжджаєте у Ваш гараж.
Завдяки автоматичному замиканню воріт, Ваші ворота надійно захищені від злому.
Hormann пропонує також наступну перевагу: систему з оптимально погодженими один з одним компонентами, що складається з гаражних воріт, елктропривода гаражних воріт і приводу для в'їзних дворових воріт. Вам не буде потрібен додатковий приймач і не виникне необхідності узгодження систем електроприводів різних виготівників. Це заощадить Ваш час і гроші.
В області промислових воріт у нас є системні рішення: ворота, електроприводи і системи управління від одного постачальника.


Оформлення полотна гаражних воріт

Поверхня панелі може бути гладкою (Silkgrain), імітувати спил деревини (Woodgrain). Останнім часом велику популярність отримує поверхня 
Decograin з обробкою під дерево.
Поверхность Silkgrain секционных гаражных ворот Hormann  Поверхность Woodgrain секционных гаражных ворот Hormann  Поверхность Decograin секционных гаражных ворот Hormann
Полотно воріт може бути забарвлене. як в стандартний колір - у більшості виробників коричневий і білий, так і в індивідуальний, підібраний 
 з каталогу RAL.
ral каталог цветов
 Розрізняють наступні варіанти оформлення гаражних воріт : S- гофр (вузький), М-гофр (середній), L- гофр (широкий), фільонка (касета).
гаражные секционные ворота hormann с гофром s типа секційні ворота
 
Елементи безпеки. 

Безпека перш за все!!! Це один з найважливіших принципів корпоративної філософії Hormann.Свідченням цьому є багато численні патенти, які має Hormann. Тому секційні ворота Hormann вже зараз відповідають вимогам європейського стандарту 13241-1, який набув чинності з 1 травня 2005 року.

Їх безпека підтверджена сертифікатами. Усі ворота і автоматика Hormann проходять випробування на відповідність вимогам європейських стандартів EN 13241-1, EN 12604,EN 12453.

Защита от защемления пальцев на боковых коробках от Hormann     Защита от защемления пальцев ворот Hormann изнутри     Защита от защемления пальцев ворот Hormann снаружи
Защемлення пальців виключається! Захист від защемлення пальців на бічних коробках від Hormann. У Hormann  коробки повністю закриті знизу доверху. Так що між полотном воріт Hormann і коробкою неможливо затиснути пальці!
Захист від защемлення пальців зсередини, а також на шарнірах. Захист від защемлення пальців зовні.  Завдяки унікальній формі секцій воріт Hormann відсутні місця можливого защемлення, як між ламелями, так і на шарнірах. Цей надійний захист від защемлення пальців забезпечує тільки Hormann .
Відсутність гострих країв на конструктивних елементах і приховане розташування троса між полотном і коробкою унеможливлюють порізи і зачепи.

Безопасное направление ворот Hormann в безопасных ходовых шинах  
Безпечне напрямок воріт Hormann в безпечних ходових шинах. Регульовані патентовані ходові ролики  , стабільні кронштейни роликів  та безпечні ходові шини виключають вискакування полотна воріт. Таким чином полотно воріт Hormann безпечно розміщується під стелею.
Техника торсионных пружин со встроенным устройством защиты от обрыва пружин Hormann 
Техніка торсіонних пружин з вбудованим пристроєм захисту від обриву пружин Hormann. Секційні ворота Hormann з торсійними пружинами з обох сторін відрізняються наявністю патентованого пристрої захисту від обриву пружин Hormann. Пристрої негайно зупиняють ворота в разі обриву пружини і полотно воріт не падає. 
Техніка з пружинами розтягування з системою пружина в пружині. Секційні ворота Hormann зі здвоєними пружинами розтягування і здвоєними несучими дротовими тросами з кожного боку забезпечують захист від падіння воріт Hormann. Завдяки патентованої системі Hormann пружина в пружині зламана пружина не може відскочити вбік.
Расположение троса между полотном ворот Hormann и коробками
Розташування троса між полотном воріт Hormann і коробками. Це розташування троса всередині конструкції є ще одним заходом захисту від пошкоджень в концепції безпеки секційних воріт Hormann.
Система обмеження зусилля, зупиняє ворота у разі зіткнення з перешкодою і здійснює рух полотна у зворотний бік. Електронне обмеження зусилля перешкоджає підйому людини до повного відкривання конструкції.
Також, захист від зіткнень, забезпечують фотоелементи безпеки, що входять в комплект поставки автоматики або замовляються окремо. При попаданні в зону інфрачервоного променя сторонніх предметів, на блок управління надходить сигнал, в результаті відбувається зупинка і реверс руху.
Засклення

Для додаткового освітлення внутрішнього простору гаража та підтримки загального стилю будинку, в полотно гаражних воріт може бути встановлено скління різних конфігурацій. Залежно, від типу конструкції може застосовуватися одинарне або подвійне скління.
Калітка у воротах


Для доступу в гараж, без необхідності відкривати ворота в полотно, може бути вмонтована Калітка з порогом або без порога. Розрізняють вбудовані Калітки та окремо розташовані, так звані бічні гаражні двері. За бажанням замовника, Калітка може відкриватися всередину гаража або назовні, також можливе ліве і праве відкривання. Область рами Калітки захищена від защемлення пальців.

Дивитися відео: