img Продукція Водозливні системи ВОДОЗЛИВНI СИСТЕМИ GALECO

ВОДОЗЛИВНI СИСТЕМИ GALECO

galeco

GALECO пропонує водостічні системи різних профілів, розмірів і кольорів. Кожний, хто планує придбати труби, обов'язково знайдете тут продукт, який задовільнить його потреби.
GALECO, дає на товари 10-річну письмову гарантію виробника. Основною спеціалізацією фірми Galeco є водостічні системи які мають на ринку досить високу популярність.
Система Galeco характеризується внутрішнім вигином що запобігає переповнення жолобу води навіть під час інтенсивного дощу. Фірма, що повністю задовільняє очікування клієнтів, пропонує жолоби систем із ПВХ і СТАЛІ.
Водостічні системи Galeco доступні в різних розмірах і кольорах. Galeco дає також додаткову письмову 10-річну гарантію виробника.
Кожний, хто планує придбати жолоби і обов'язково знайдете тут продукт, який відповідає його потребам.

Galeco STALGaleco STAL  є системою виготовленою з високоякісної сталі з органічним покриттям. Вона забезпечена чотирма захисними шарами: цинком, пасиваційний шар, покриття і органічне покриття. Єдина на ринку повна система захисту жолобів та водостічних труб: дефарбування, фольгування і внутрішні шви труби, гарантує високу естетику і уникнення подряпин.

Характерним для Galeco є вигляд жолоба з вигином всередину. Жолоб Galeco STAL має глибокий профіль тобто континентальний, і тому його ефективність є вищою, ніж ефективність конкуруючих систем, наприклад скандинавських профілів. Система Galeco STAL є дуже інноваційною системою, в якій окремі елементи були ретельно продумані. Сучасні широкі з’єднувачі з збільшеною поверхнею ущільнення, гарантують стабільність системи. Нові кути доповнюють перевірену систему прокладок з інноваційні вирішенням. Крім того, не потрібно використовувати з’єднувачів, що знижує загальну вартість системи. Жолоб встановлюється безпосередньо на куті просто і швидко. При установці водостічної системи спочатку встановлюються гачки, а тільки після покладення покрівлі встановлюються жолоби. Це дає впевненість користувачам, що жолоба не будуть знищені, наприклад, падінням черепиці та інструментів.
Galeco STAL то система доступна в дев'яти кольорах: мідь, коричневий шоколад, темно-коричневий, цегляний, темно-червоний, графітний, темно-зелений, білий і чорний колір.

Матеріал

Система Galeco STAL виготовлена з високоякісної сталі з органічним покриттям. Високу міцність бляхи забезпечують додаткові 4 захисні шари, які захищають матеріал від негативного впливу атмосферних чинників. Товщина сталевої середини становить 0,6 мм. Він є двостороннім, оцинкованим, пасиваційним та покритий захисним і естетичним покриттям.

Eлементи ринви

                               
Повний захист системи

Galeco як перша фірма на ринку розробила повну систему захисту сталевих труб.
Основою система є кришки що захищають середину стічної труби від забруднень і вологи, додатково запобігаючи подальшому знищенню країв під час перевезення. Другим елементом системи є фольга, що забезпечує стічні труби і жолоби від пошкоджень під час зберігання та транспортування. Це дозволяє монтувати довгі елементи системи без будь-яких подряпин.
Фольга з часом деградується. Внутрішній шов труби знижує ризик тертя труб під час складання, а також подряпини.
Фольга і кришка повинні бути негайно вилучені перед установкою системи Galeco СТАЛЬ, що дає гарантію того, що на даху буде встановлено непошкоджену та естетичну водостічну систему.

Риси системи:

 • глибокий профіль жолоба так званий континентальний
 • спеціальний вигин всередині жолоба забезпечує від вилиття вода при інтенсивних опадах
 • система прокладок 
 • широкі з'єднувачі збільшують стабільність системи
 • кути з заклепками, та прокладками - пряме підключення до жолоба з кутом не вимагає використання з'єднувачів 
 • прокладки виготовлені з EPDM - гнучкий, еластичний, стійкий до старіння матеріал
 • універсальні заглушки – з прокладками та затиском
 • найбагатша гама кольорів серед сталевих систем, з покриттям, які доступні на ринку
 • кути з нестандартним кутом дозволяють використовувати системи для дахів зі складною архітектурою
Переваги використання:

1.Естетичне виконання.
2. Висока механічна міцність.
3. Стійкість до впливу температурних відмінностей.
4. 35-літня гарантія.
5. Найвища якість сталі.
6. Спеціальний профіль гаку високої витривалості до навантаження.

Galeco PVCСистема Galeco PVC виготовлений з полівінілхлориду. Висока якість використаного матеріалу, стійкість до механічних пошкоджень, розтягнень, вигинів і 100% стійкість до корозії дає впевненість у довгостроковому функціонуванні системи.

У 2008 році система Galeco PVC була покращена жолобами нової якості виготовленими згідно сучасної технології виробництва - коекструзії. Естетичне виконання, стійкість до вицвітання, широка гама кольорів і розмірів сприяє тому, що система ідеально підходить для кожного виду будівлі. Відмінною рисою кожної системи Galeco є внутрішній вигин краю жолоба. Це гарантує, що навіть під час сильних опадів, вода не буде виливатися через жолоб. Всі елементи Galeco PVC були дуже точно розроблені, щоб система при правильному монтажі могла служити протягом багатьох років. З'єднувачі (елемент з'єднує два жолоби) та воронка мають спеціальні бокові тримачі. Завдяки цьому ці елементи кріпляться до лобової доски забезпечуючи стабільність всієї системи та мінімалізуючи ризик розщільнення, в той час як єдиним рухомим елементом залишається самий жолоб. Для полегшення установки системи на з'єднувачах та кутах відмічені лінії монтажу, які вказують місце встановлення жолобу в залежності від температури під час установки. Galeco PVC встановлюється на спеціально посилених кронштейнах, які можна регульвати у вертикальному положенні. Вони були створені після проведення досліджень серед користувачів і підрядників.

Системи Galeco PVC можуть бути встановлені після встановлення покрівлі. Це рішення дозволяє уникнути пошкоджень системи під час установки покрівлі падінням черепиці та інструментів. При правильному обслуговуванні, пропонована водостічна система буде служити протягом багатьох років. GALECO додатково надає письмову 15-річну гарантію виробника.

Матеріал

Для виробництва жолобів і труб використовується непластифікований (твердий) полівінілхлорид, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. Такий матеріал характеризується високою механічною міцністю, є негорючим, стійкий до корозії, хімічно стійкий до більшості агресивних речовин, що розчиняються в дощовій воді, біологічно стійкий до бактерій. Завдяки відповіднім додаткам матеріал має також стійкість до ультрафіолетових променів, відповідний колір і блиск.

Технологія

У 2008 році система Galeco PVC була покращена жолобами нової якості виготовленими згідно сучасної технології виробництва- коекструзії. Несучий шар, який є основою профілю нерозривно пов'язаний із зовнішнім шаром, що дозволяє максималізувати різні параметри: в внутрішньому шарі максималізується механічна міцність, в зовнішньому шарі - стійкість до ультрафіолетового випромінювання, колір і блиск.

Риси системи: 
 • традиційні європейські напівкруглі форми жолоба
 • вигини з переду та з-заді роблять жолоб нерухомим
 • вигини внутрішні - всередину – запобігають виливанню води у випадку рясних та раптових опадів, і додатково підвищують діаметр використання жолоба
 • конструкція стабільним і стійким до теплового розширення – завдяки стійкому кріпленню з'єднувачів та воронок до лобової дошки під впливом температури "працюють" розшируючись та зменшуючись тільки поодинокі жолоби, а не вся система
 • воронка без прокладок завдяки спеціально розробленим внутрішнім профілям гарантує високу герметичність з’єднання з жолобом
 • лінії встановлення на з'єднувачах забезпечують точну установку жолобів при зміних температурних умовах
 • висока якість прокладки у формі, що полегшує стягування профілю для забезпечення герметичності системи
 • широка гама кронштейнів полегшує їх вибір, в залежності від уподобань клієнтів
 • обойми підходять до дюбелів різної довжини для полегшення встановлення труб в утеплених будинках
 • є доступними нестандартні кути, що дозволяє використовувати систему навіть у випадку складної архітектури дахі
Переваги використання:

1. Естетичне виконання.
2. Великий вибір кольорів, щоб дає можливість підібрати системи для кожного типу даху.
3. Матеріали високої якості гарантують довгострокове використання.
4. 15-літня гарантія.
5. Висока механічна міцність.
6. Стійкість кольору.
7. Додатки  розмірі 90/110/130 системи Galeco PVC виглядають ідентично, що дає можливість використовувати на одному даху системи різних розмірів, не турбуючись про відміність їх зовнішнього вигляду.

Система Galeco LUXOCYNK


 
Система Galeco LUXOCYNK є доповненням до сталевих систем, виготовлена з високоякісної оцинкованої сталі з нанесенням органічного хромовмісного шару, який створює повне, надійне покриття, що захищає сталь від корозії.
Новий матеріал матиме гарний естетичний вигляд на протязі довгих років, тому Galeco поширює на це продукт свою гарантію виробника.
Ця система виробляється в наступних розмірах: 135/100 150/100 150/120, а її довгі елементи і комплектуючі будуть такі ж, як у перевіреній системі Galeco STALLUXOCYNK ринви можуть бути скріплені за допомогою використання столярів або, альтернативно, за допомогою пайки.
Стильний сріблястий відтінок  Galeco LUXOCYNK,  без так би мовити «кольору», надасть будинкам класичне елегантне завершення. Враховуючи співвідношення ціна-якість, GalecoLUXOCYNK є найбільш економічним рішенням, доступним на ринку. Ця система забезпечує високі естетичні цінності протягом багатьох років, і саме тому Galeco компанія надає 10-річну гарантію на цю продукцію.

Риси системи:
 • Глибокий профіль ринви
 • Спеціальний вигин всередині ринви захищає від виливання води при інтенсивних опадах
 • Система з'єднання довгих елементів з використанням ущільнювачів або пайки.широкі з'єднувачі збільшують стабільність системи
 • Широкі з'єднувачі, що збільшують стабільність системи.
 • Кути з ущільнювачами не вимагають застосування з'єднувачів для з'єднання з ринвою.
 • Ущільнювачі виконані з еластичного, пружною матеріалу, стійкого до старіння.
 • Універсальні заглушки з ущільнювачем
 • Відводи з нестандартними кутами дозволяють застосувати системи для дахів зі складною архітектурою.
Переваги використання: 
 1. Естетичне виконання.
 2. Висока механічна міцність.
 3. Термостійкість.
 4. 10 років гарантії
 5. Оцинковка найвищої якості.
 6. Спеціально профільований кронштейн з великою стійкістю до навантажень
 7. Можливість пайки
Вибір системи

Обираючи водостічні системи потрібно розрахувати чи буде вона в змозі зібрати воду з даху будівлі. Для цього обчислимо максимально ефективна площу даху будівлі.
Розрахунок ефективної площі даху (ЕПД):
Площа даху в м² = (C/2 + В) х довжина даху.
Якщо проект включає в себе використання кутів, потрібно збільшити ЕПД на наступний відсоток:
a) 10% - при встановлені кута до 2 м від воронки
b) 5% - більш ніж на 2 м
 Ці розрахунки зроблені з припущенням, що інтенсивність опадів складає 75 мм / год і максимальним нахилом 50 градусів. Для даху з нахилом менше 10 градусів або плоских, максимально ефективна площа даху є рівною площі даху.
Розрахувавши поверхні досить поглянути на нижченаведену таблицю, яка визначає ефективність окремих водостічних систем.
Порівняння даних з таблиці з поверхнею для відведення полегшує вибір оптимальної для даного будинку водостічної системи (дані в таблиці визначають максимальну площа даху, з якого воду можуть збирати різні системи).

Таблиця пропускної здатності системи Galeco PVC

Galeco PVC         
 Установки стічної трубиТип жолобу / розмір труби        

 90/ 50 110 / 80130 /80  130 / 100  150 / 100     180/125 
  36 м² 57 м² 99 м² 99 м² 148 м² 220 м²
  73 м² 116 м² 198 м² 198 м² 296 м² 440 м²

 Таблиця пропускної здатності системи Galeco  STAL

Установки стічної труби
    Тип жолобу / розмір труби  
  120/90 135/90 135/100 150 /100150/120  
  60 м² 110 м² 110 м² 150 m2 150 m2
  120 м² 220 м² 220 м² 300 m2 300 m2

Діаметри та застосування системи Galeco PVC

Galeco 90 система призначена для встановлення ринв в еркерах, альтанках, малих гаражах, балконах, навісах; є додатковим продуктом Galeco 130. 
 Galeco PVC110 водостічні системи призначені для великих гаражів, навісів, малих особняків, терас та господарських будівель; це додатковий продукт Galeco 130.
 Galeco PVC130 основна водостічна система для особняків, житлових будинків та невеликих промислових об’єктів. 
 Galeco PVC150 система застосовується для збору води з великих площин дахів на промислових об’єктах і великих житлових будинків. 
Galeco PVC180 системи для зливу води з великих площин даху на промислових будівлях.

Діаметри та застосування системи Galeco STAL

 Galeco STAL 120 система призначена для встановлення ринв на більших гаражах, навісах, малих однорідних будинках, терасах та господарських будівлях; є доповненням до системи Galeco 135. Глибокий профіль жолоба є подібним до металевого жолоба скандинавського профілю 125 мм. 
GALECO STAL 135 основа водостічної системи для однородинних будинків, житлових будинків та невеликих промислових об'єктів. Глибокий профіль ринви має подібну форму до металевої ринви скандинавського профілю 150 мм.
GALECO STAL 150 призначена для ефективного відведення води з великих цілісних площин дахів виробничих будівель та великих житлових будинків.

ПЕРШИЙ НА РИНКУ РЕГУЛЬОВАНИЙ КУТ 


деальне прикріплення водостічної системи до блоків будинку є проблемою. До цього часу, кожен виконавець, який хотів отримати на даху нетиповий кут монтажу повинен був знімати мірку на будівництві, а потім через торгову фірму чекати на виготовлений у виробника кінцевий продукт. Час очікування на ринку даного типу елемента, як правило, становить близько двох тижнів. Тому фірма Galeco запроваджує на ринок інноваційний зовнішній кут 130 мм, що регулюється в куті 105˚ -135˚. Продукт складається з двох частин (регульованої та базової), симетрично перерізаних під кутом 45˚. Всунення половини регульованої в базову дозволяє отримати кут від 105˚ до 135˚. Що варто підкреслити, регульований кут можна обрізати вручну, завдяки чому бажаний кут збільшується аж до 165˚.

Використовуючи нових кут Galeco Ви отримаєте:

• ЧАС - повний продукт для негайної установки на даху,
• ТОЧНІСТЬ – виключення помилок при встановленні відповідної величини кута,
• ГРОШІ - кут оснащений в прокладки, що усуває необхідність використання двох з'єднувачів, які збільшують ціну продукту;
• ЕСТЕТИКА - продукт зроблений з фінської сталі з органічним покриттям, яка забезпечує такий саме покриття, як і в інших елементів системи,
• ЩІЛЬНІСТЬ - окремі прокладки і нова система затиску унеможливлює ризик розщільнення системи.

 Торгову пропозицію фірма з з'єднувачем в системі Galeco STAL 130, розширюється на продукт З'ЄДНУВАЧ НА КРОНШТЕЙНІ, який поряд з з'єднувачем є продуктом покрівельників, які віддають перевагу солідного вирішення під час монтажу жолобів.
Значно збільшені прокладки та модернізована система ущільнення з'єднувача для жолобів зменшує ризик розщільнення. Застосування конструктивних змін гарантує сильне стиснення, який поряд з модулем з'єднувача та кронштейна становить повний продукт під назвою "З'ЄДНУВАЧ НА КРОНШТЕЙНІ".
 
з початку липня система Galeco STAL була розширена на сучасний широкий з'єднувач з заклепками. Продукт має більшу ущільнювану поверхню, ніж раніше пропоновані продукти, на якій спеціально запроектовані прокладки з системою з'єднання забезпечують герметичність сполучення.
Спочатку, з'єднувач буде доступний в системі 110, а найближчим часом він буде впроваджений до системи Galeco СТАЛІ 130. Одночасно із запуском нового з'єднувача з заклепками  в системі 130, існуючі з'єднувачі будуть продаватися з кронштейном,під назвою "З'ЄДНУВАЧ НА КРОНШТЕЙНІ".

  Інструкція монтажу Galeco STAL - завантажити
  Інструкція монтажу Galeco PVC - завантажити 

Дивитися відео: