img Продукція Бітумна черепця Клей KERABIT

Клей KERABIT

 
Група Північна Гідроізоляція продовжує удосконалювати свою пропозицію на ринку покрівельної ізоляції. Об'єднана група компаній в 2012 році запропонувала нову тару для упаковки герметизуючого бітумного клею Kerabit об'ємом 5л. При цьому 1 л маси клею буде продаватися за ціною не дорожче 1л упакованого в тару 10л, що раніше не було можливим. До цього клієнтам доводилося докуповувати невеликі обсяги клею в 3-літровій тарі, яка значно дорожче.
Як показує досвід, тара даного обсягу є оптимальною для використання на скатних дахах. Покрівельники легко піднімають її на висоту і переміщують по даху, що виключає випадкові пошкодження фінішного покриття покрівлі і знижує травматизм.
Нагадуємо, що для покрівельної системи на основі полімерно-бітумної черепиці торгових марок і KERABIT Finnmaster слід застосовувати виключно бітумний клей KERABIT. При використанні інших хім. композицій у кращому випадку виникає поверхневе склеювання, вельми ненадійне з'єднання, створене на "нестерильного" будівельному майданчику.
Бітумний клей призначений для склеювання швів бітумних килимів та м'яких черепиці, а також для ущільнення проходок і приклеювання інших покрівельних матеріалів. Надійний і щільний шов виходить, якщо клей використовується додатково на смоляних краях покрівельного килима.
Клей Kerabit - це готовий до вживання в холодному вигляді спеціальний клей, який зберігає свою еластичність навіть при негативних температурах. За хімічним складом бітумний клей KERABIT однорідний з бітумними покрівельними матеріалами та KERABIT Finnmaster, завдяки чому досягається надійне з'єднання на міжмолекулярному рівні.
Економія на фірмових комплектуючих або використання інших матеріалів призводить до передчасного порушення функціонування покрівельної системи вашого будинку, що не покривається гарантійними зобов'язаннями виробника групі Північних країн гідроізоляції.