img Продукція Бітумна черепця Полімерно-бітумна черепиця KERABIT

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT  - це інноваційний тип гнучкої черепиці, розроблений в 2008 році корпорацією Леммінкяйнен (Фінляндія), гнучкий і одночасно міцний матеріал, що володіє властивостями полімеру, а не бітуму, на відміну від бітумної черепиці, поширеної в США і Канаді. В якості модифікуючий агента застосовується СБС-полімер Kraton D, еластичний і стійкий до впливу ультра-фіолетового спектру сонячного світла. Kraton D виробляється науково-виробничою корпорацією Kraton Performance Polymers (США) - світовим лідером у розробках інноваційних полімерів. Гарантія від виробника - 25 років!

Бітумна черепиця KERABIT виготовляється у вигляді гонту. Гонти - це легкий матеріал, який простий в обробці і укладанні. Підставою, на яке укладаються гонти, повинна бути щільна шпунтована дошка або вологостійка фанера. Якщо підставою служить старе бітумне покриття, то воно має бути гладке, щільне і нерухоме.
В результаті модифікації або перетворення виходить довговічний покрівельний матеріал-еластобітум, застосування якого успішно перевірено в суворих кліматичних умовах Півночі і Півдня Євразії. Фактичне застосування на покрівлях довело, що полімерно-бітумна черепиця, модифікована штучним каучуком, служить в 3 рази довше традиційної бітумної черепиці, значно краще зберігаючи зовнішній вигляд і оберігаючи даху від протікання. Полімерно-бітумні матеріали вже стали стандартом в Північній Америці і Європі.
У KERABIT +  замість кварцового піску на зворотному боці гонту використовуються 2 спеціальні плівки. У верхній частині плитки уварена підсилює знімаються спеціальна HDPE-плівка, а клейовий шар з резінобітума захищений знімається силіконовою плівкою. Це ще одне інноваційне рішення, що дозволило значно поліпшити як технічні характеристики матеріалу, так і можливості застосування. Черепиця стала міцнішою і еластичнішою. Це фактично композиційний покрівельний матеріал.

Будова полімерно-бітумної черепиці KERABIT +:

kerrokset
1. Кам'яні гранули
2,4. Полімерно-бітумний шар, містить більше 12% СБС-полімеру Kraton D ®, має властивості гуми.
3.Склополотно вагою 120г/м2 (поліефірне нервучкого волокно у виконанні Premium)
5. У верхній частині гонту - спеціальна HDPE-плівка, що забезпечує посилення за характеристиками міцності і збільшення опору водопроникності, в нижній частині гонту - силіконізована знімається плівка, що забезпечує захист резино-бітумного клейового шару до моменту укладання

KERABIT + ® - покрівельна система XXI

Колекція KERABIT S + Хвиля
volna
Оригінальнізакругленігонти, щонагадуютьморськіхвилідлятих, хтобажаєдодатисвоємубудинкубільшеіндивідуальності. Не тільки форма матеріалу, але і забарвлення, запозичені у природних фарб дозволяють будинку вдало вписуватися в будь-який ландшафт. Дана модель є ексклюзивною формою компанії Північних Гідроізоляція Oy.  
Колекція КERABIT L + Квадро 
quadro
Зигзагоподібні гонти, що представляють собою різні за величиною прямокутники, допоможуть створити Вашого дому свій неповторний стиль. Черепиця у вигляді неправильних прямокутників допомагає втілити будь-які сміливі архітектурні проекти. Ця колекція постійно поповнюється новими квітами. 
Колекція КERABIT K + Трійка 
troyka
Гонти у формі бджолиних сот - це оптимальний варіант, як при новому будівництві, так і при ремонті. Традиційна модель шестикутника підійде для будь-якого типу будинку: дерев'яного, кам'яного і облицьованого панелями. У цій колекції представлені два варіанти колірного рішення: однотонні кольори і з використанням додаткового чорного або білого кольору. 

Хвиля, форма S
Оригінальні закруглені гонти, що нагадують морські хвилі. Хвилюючі форми для тих, хто бажає додати своєму будинку більше індивідуальності. Не тільки форма матеріалу, але і забарвлення, запозичені від природних фарб дозволяють будинку вдало вписатися в будь-який ландшафт
Дана форма є ексклюзивною моделлю компанії Північних Гідроізоляція Oy
 Коричнево-чорний  Червоно-чорний  Зелено-чорний  Сіро-білий

Квадро, форма L
Зигзагоподібні гонти, що представляють собою різні за величиною прямокутники, допоможуть створити Вашого дому свій неповторний стиль. Черепиця у вигляді неправильних прямокутників допомагає втілити будь-які сміливі архітектурні проекти. Ця колекція постійно поповнюється новими квітами. 
 Коричнево-чорний  Червоно-чорний  Зелено-чорний  Сіро-білий
     
 Мідний   
Нові забарвлення, підібрані на основі натуральної багатокомпонентної посипання, розширюють можливості концептуального використання в будівництві виключно природних кольорів. 
 Балтика  Стиглий каштан  Кедр  Оливковий

NEW! Доступна нова серія Румба, форма К 
Нова лінійка імітує сланцеві покрівлі в червоно-чорній і сіро-білій гамі.

Румба, форма К
 Червоний
Сірий  

Трійка , форма К
Гонти у формі бджолиних сот - оптимальний варіант як при новому будівництві, так і при ремонті. Традиційна модель шестикутника підійде для будь-якого типу будинку: дерев'яного, кам'яного і облицьованого панелями.
У цій колекції представлені два варіанти колірного рішення: однотонні кольори або з використанням додаткового чорного або білого кольору

Трійка, форма К, однотонна
Коричневий
Червоний
Зелений
Сірий
Чорний