img Продукція Покрівельні комплектуючі САМОРІЗИ ПОКРІВЕЛЬНІ GUNNEBO

САМОРІЗИ ПОКРІВЕЛЬНІ GUNNEBO

Компанія «Gunnebo Industrier» протягом багатьох років є найбільшим постачальником сталевих дротів, канатів, ланцюгів, кріпильних матеріалів, сіток та ін Ці вироби відрізняються найвищою якістю, яке суворо відповідає заданим скандинавським стандартам.
У промислових процесах використовуються тільки першокласні сировинні матеріали, які обробляються сучасним обладнанням. Всі вимоги до стандартів якості та процедур дотримані та враховані, так як хоч найменше відхилення у виробництві може призвести до втрати якості, а значить і іміджу. На завершальній стадії будь-якого технологічного процесу, за допомогою спеціальних діагностованих приладів, проводиться жорстка перевірка виробів за всіма параметрами і властивостями. Найзначніші і головні промислові підрозділи компанії «Gunnebo Industrier» мають необхідні сертифікати, які свідчать про гарантії якості. Всі документи представлені в системі стандартів, які гарантують: надійність постачальника і його компанії, встановлюють вимоги до системи екологічного менеджменту, а також PN-N 18001:2004, OHSAS 18001:1999.

Деякі комплекси виробництва випускають особливу продукцію, яка має допоміжні регіональні та технічні сертифікати. Такою продукцією можна користуватися навіть у складних умовах. Вироби «Gunnebo Industrier», за рахунок інновацій і чудового виконання роботи, гідно оцінені майстрами та спеціалістами, а також окремими покупцями по всьому світу. Всередині «Gunnebo Industrier» існує «внутрішньозаводський промисловий контроль», який забезпечує стабільну і високоякісну роботу. За допомогою цієї системи, стадії виробничого процесу проходять згідно всім обов'язковим вимогам, 
 
 
Чому необхідно придбати гвинти для покрівлі виробництва Gunnebo?
Марка Gunnebo Fastening
Бренд Gunnebo Fastening відомий кожному своїми скандинавськими стандартами. Купуючи такий продукт, ви будете впевнені, що стали володарем високоякісного вироби.
Кожен виріб має унікальний код, який дозволить ідентифікувати його.
Товар має Сертифікати Відповідності ITB.
Порошкове забарвлення powder.coat 50 μm
Додаткова антикорозійний захист. Ідеальне відповідність кольору покрівельного покриття. Сучасна технологія порошкового фарбування гарантує міцність покриття під час монтажу і тривалий період експлуатації.
Металева шайба
Спеціальна форма алюмінієвої шайби гарантує правильне положення ущільнюючого матеріалу EPDM.
Шайба з прокладкою EPDM
Тривалий термін придатності. Висока стійкість до УФ випромінювання і атмосферних впливів. Після установки самовулканізіруется на покрівлі, створюючи непроникне з'єднання. Зберігає властивості під впливом температури в межах від -50 ° С до + 120 ° С.
Цинкове покриття DURA.zink
Захист від корозії. 12 μm цинкового покриття на гвинтах.
Самосверлящий наконечник Drill.point
Просвердлення жерсті за 0,5-0,6 сек. (норма <1 сек. для жерсті 0,75 мм). Характеристики свердління DC max 2 x 1,0 мм.
Застосовувані кольори по RAL