img Продукція Ондулін ОНДУЛІН

ОНДУЛІН

   


Основні властивості

ОНДУЛІН - дуже довговічний матеріал, що має гарантію 15 років і служить до 50 років. Листи ОНДУЛІН не містять шкідливого для здоров'я азбесту і виготовляються з екологічно чистих матеріалів. ОНДУЛІН має російський гігієнічний висновок, сертифікат відповідності та пожежний сертифікат. 
ОНДУЛІН є на диво стійким до різних кліматичних умов  – він витримує і тропічне сонце, і сибірський мороз. Покрівля з ОНДУЛІНА здатна витримувати значне снігове навантаження при правильно зробленому решетуванні. 

Згідно випробувань, проведених в США і Великобританії, покрівля з ОНДУЛІНА витримує ураганний вітер до 192 км / ч.

Переваги

Низьке водопоглинання 
Гарна стійкість до погодних умов
Біологічна стійкість до впливу грибка, бактерій та мікроорганізмів 
Хімічна стійкість до дії кислот і лугів 
Стійкість до впливу промислових газів 
Стійкість до бензину та дизпалива 
Придатність для збору дощової води і використання її в якості питної
Склад листа

До складу листа ОНДУЛІН входять 4 компоненти:

дистильований бітум
целюлозні волокна
мінеральні речовини (наповнювач)
термотвердна смола і мінеральні пігменти

  Технічні дані

  Основні параметри
  ХарактеристикиОдиниця виміруВеличинаДопуск
  Довжинамм2000+10 -3
  Ширинамм950±5
  Повна товщина Eмм3.0±0.2
  Висота хвилі Hмм36±2
  Вагакг6.0±0.3

  Основні фізико-механічні характеристики

  ХарактеристикаНорми і стандартиОдиниця виміруВеличинаПримітки
  МіцністьNFQ 03-054 станд. OFICкПа кПа/м>1800
  до 170
  -
  Руйнівне навантаження-кг с/кв.м960Руйнуються крокви й
  решетування, але не Ондулін
  Модуль пружності
  Emax
  Emin
  DIN 53457

  кг с/кв.м
  кг с/кв.м

  8.160
  3.940
  -
  Теплопровідність
  35oC
  40oC
  50oC
  DIN 52612
  Ккал/мчoС
  Ккал/мчoС
  Ккал/мчoС

  0.19
  0.20
  0.195
  Низька теплопровідність в порівнянні з розрахунковим значенням
  Термічна стійкістьDIN 5212oСдо 110oCВластивості не змінюються, зберігається форма та пружність
  ШумоізоляціяDIN 52210дБ40-
  МорозостійкістьDIN 52103
  DIN 52104
  цикли замор./відтав. у воді25Змін зовнішнього вигляду та ушкоджень не виявлено. Плити морозост.

  Сфери застосування

  ОНДУЛІН в приватному будівництві
  v_chast_str
  Хвилясті листи ОНДУЛІНА широко використовуються для покриття котеджів і приватних будинків. Матеріал дуже легкий, їм дуже зручно перекривати старі дахи навіть поверх шиферу і металу. 
  ОНДУЛІНОМ дуже легко крити дах. Ви зможете це зробити самі. Вам будуть потрібні лише молоток, пила, дотримання інструкції по кріпленню і акуратність.
  Здійснюючи вибір на користь ОНДУЛІНА, Ви робите вибір на користь комплектної крівлі. Все, що вам потрібно, ви зможете знайти у наших дистриб'юторів.

  ОНДУЛІН в капітальному будівництві
  kap_str2
  Покрівельні листи ОНДУЛІНА використовуються в капітальному будівництві. У переліку будівель, що покриваються ОНДУЛІНОМ, і житлові п'ятиповерхівки, і споруджувані за індивідуальними проектами житлові будинки, школи, поліклініки та виробничі цехи. 
  Економічність, зручність, можливість швидкого виконання покрівельних робіт і велика довговічність роблять ОНДУЛІН універсальним покрівельним рішенням у будівництві

  ОНДУЛІН в малих формах
  mal_form1
  Естетична привабливість, гнучкість, легкість монтажу роблять листи ОНДУЛІНА популярним матеріалом для покриття кафе, торговельних павільйонів, різноманітних козирків, навісів і прибудов. Легкий дах для збірних комерційних споруд - це те, що потрібно.
  mal_form2
  Нове покриття поверх старого – це система укладання листів ОНДУЛІНА поверх старого покриття, без його розбирання. Дивовижна легкість ОНДУЛІНА (близько 3 кг на 1 м2) дозволяє укладати його поверх існуючої покрівлі. Використовуючи цю систему, можна оновити покрівлю, не відкриваючи внутрішні приміщення для атмосферних впливів.

  Інші сфери застосування ОНДУЛІНА
  sozd_ograjd
  Листи ОНДУЛІНА добре згинаються і вздовж хвилі. При радіусі кривизни від 5 м їх можна укладати на криволінійні поверхні.
  Для створення виграшного ефекту черепиці, лиcти ОНДУЛІН розпилюються на 50 см смуги і укладаються на решетування з кроком 30 см по осях.
  Система ОНДУТАЙЛ - це метод використання листів ОНДУЛІН під черепицю. ОНДУЛІН робить укладання черепиці технологічнішим і значно знижує ризик протікання.
  Листи ОНДУЛІН можуть використовуватися не тільки на покрівлі, але і як облицювання вертикальних поверхонь. Це може бути водонепроникний екран або створення огорожі.

  Інструкції та рекомендації

  1_1-copy  [ 1 ] При куті нахилу даху від 5° до 10° (ухил від 1/11 до 1/6) потрібна суцільна обрешітка з дошки або фанери. Кінцевий нахлест: 300 мм, бічний нахлест: 2 хвилі.
  1_1-copy  [ 2 ] При куті нахилу даху від 10° до 15° (ухил від 1/6 до 1/4) робиться решетування з інтервалом 450 мм по осях. Кінцевий нахлест: 200 мм, бічний нахлест: 1 хвиля..
  1_3-copy  [ 3 ] При куті нахилу даху від 15° і більше (ухил від 1/ 4 та менше) робиться решетування з інтервалом 600 мм по осях. Кінцевий нахлест: 170 мм, бічний нахлест: 1 хвиля.
  1_4-copy  [ 4 ] Бруски обрешітки повинні бути прибитими до крокв на правильних відстанях по осях. Користуйтеся дерев'яним "інтервалом" для підтримки паралельності обрешіток до карнизу.
  1_5-copy  [ 5 ] Розмічати листи Ондулін найкраще кольоровим олівцем. Для акуратної розмітки хвилястої поверхні можна використовувати обрізок листа
  1_6-copy  [ 6 ] Розрізати листи можна ножівкою по дереву, змащеною олією для того, щоб уникнути застрягнення. Можна використовувати циркулярну або ручну електропилу. 
  1_7-copy [ 7 ] Ондулін - дуже легкий матеріал. Один лист важить 6 кг, що робить підйом і укладання листів на покрівлі зовсім нескладним. 
   1_8-copy [ 8 ] Починайте кріпити листи з протилежного переважаючим вітрам краю даху. Починайте другий ряд листів з половини листа, для того, щоб на кутовому стику був нахлест в 3, а не в 4 листи. Це полегшує укладання.
  1_9-copy  [ 9 ] Прибивайте листи Ондулін по кожній хвилі на кінці листа і кінцевому нахлесту, а також по обидва боки бічного нахлесту. Прибивайте через одну хвилю до проміжних брусків решетування. Для кріплення одного листа необхідно 20 цвяхів.
  1_10-copy  [ 10 ] Завжди використовуйте натягнуту мотузку для того, щоб здійснювати кріплення точно по лінії бруса обрешітки
   1_11-copy [ 11 ] Кріплення конькових елементів Ондулін потрібно починати з протилежного переважаючим вітрам краю даху з нахлестом 125 мм. Прибивати гребіневий елемент потрібно по кожній хвилі листа, що стикується з ним, до додаткових брусків обрешітки.
  1_12-copy  [ 12 ]Для оформлення розжолобків використовуйте спеціальні розжолобки Ондулін. Для кріплення розжолобки потрібно додаткове обрешетування.
  1_13-copy  [ 13 ] Для оформлення шпилю використовуйте спеціальний шпилястий або коньковий елемент Ондулін.
  1_14-copy  [ 14 ] Оформити шпиль ви можете також способом, зазначеним на цьому малюнку. Ви можете загнути і прибити край листа до шпилястої дошки. Рекомендується тільки при плюсовій температурі.
  1_15-copy  [ 15 ] Для правильного оформлення ребра даху використовуйте шпилястий або коньковий елемент Ондулін.
  1_16-copy  [ 16 ] Оформити бічний стик покрівлі з вертикальною стіною можна за допомогою розжолобка Ондулін. Стик розжолобка зі стіною необхідно надійно гідроізолювати.
  1_17-copy  [ 17 ] Використовуйте покрівельний фартух Ондулін на торцевому стику покрівлі з вертикальною стіною (наприклад, з пічною трубою). Стик покрівельного фартуха з вертикальною стіною необхідно надійно гідроізолювати. Прибивати покрівельний фартух до листа необхідно по кожній хвилі.
  1_18-copy  [ 18 ] Для гарної вентиляції покрівлі використовуйте покрівельний вентилятор Ондулін. Прибивайте покрівельний вентилятор по кожній хвилі на стику з листами. Верхній лист повинен мати нахлест поверх основи вентилятора
  1_19-copy  [ 19 ] Для забезпечення виходу на покрівлю та освітлення горища використовуйте покрівельне вікно Ондулін. Прибивайте покрівельне вікно по кожній хвилі на стику з листами. Верхній лист повинен мати нахлест поверх підстави покрівельного вікна.
  1_20-copy  [ 20 ] Заповнювач карнизу Ондулін використовуйте для закриття просвіту листа на карнизі, а також для закриття просвіту між коньковим елементом і листом Ондулін. Заповнювач карнизу може застосовуватися або не застосовуватися в залежності від умов вентиляції кожної конкретної покрівлі.
  1_21-copy  [ 21 ] Універсальний карнизний короб може використовуватися для кращої гідроізоляції карниза покрівлі. Максимальний звис листа Ондулін на карнизі - 70 мм. 
  1_22-copy  [ 22 ] Вентиляційна труба Ондулін оформлює випуск вентиляційних каналів через покрівлю. Прибивайте вентиляційну трубу по кожній хвилі на стику з листами. Верхній лист повинен мати нахлест поверх основи вентиляційної труби.
  1_23-copy  [ 23 ] Вентиляційна гребінка Ондулін прибивається на карнизі під листом Ондулін і служить для того, щоб комахи та птахи не проникали в просвіти листа.
   1_24-copy [ 24 ] Для кріплення листів Ондулін до металевої обрешітки використовуються саморізи Стелфікс. Кріплення Стелфіксом здійснюється торцевою голівкою, вставленою в дриль.
  1_25-copy  [ 25 ] Самоклеючі ізолюючі стрічки Ондуфлеш допоможуть вам гідроізолювати стик покрівлі з пічної трубою.
  1_26-copy  [ 26 ] За допомогою самоклеючих ізолюючих стрічок Ондуфлеш ви можете гідроізолювати стик покрівлі з покрівельним вікном Ондулін.
  1_27-copy  [ 27 ] Самоклеючі ізолюючі стрічки Ондуфлеш можуть використовуватися для оформлення розжолобка 
  1_28-copy  [ 28 ] Самоклеючі ізолюючі стрічки Ондуфлеш допоможуть поліпшити гідроізоляцію карниза покрівлі.
  1_29-copy  [ 29 ] Самоклеючі ізолюючі стрічки Ондуфлеш допоможуть вам гідроізолювати стик покрівлі з будь-якими надбудовами на даху.
  1_30-copy  [ 30 ] Найбільш часто зустрічається конструкція покрівлі з використанням листів Ондулін. В якості пароізоляції рекомендуємо застосовувати високоякісний підкладковий матеріал Ондутіс.