img Продукція Гаражні ворота ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALUTECH

ПАНОРАМНІ ВОРОТА ALUTECH

Панорамні ворота AluPro і  AluTherm


    
У панорамних воротах серії AluPro втілені всі найважливіші якості та новітні тенденції, представлені на ринку секційних воріт: чудова функціональність, широкий розмірний ряд, різноманітна колірна гамма. Панорамні ворота серіі AluPro відповідають сучасним вимогам до дизайнерського оформлення, міцності і довговічності експлуатації, забезпечуючи при цьому відмінну тепло- і звукоізоляцію. Різноманіття варіантів виконання воріт дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного об'єкта.
Секції панорамних воріт AluPro виготовляються з алюмінієвих профілів без терморозриву.
секции панорамных ворот серии alupro
Ворота серії AluTherm - чудове рішення для об'єктів, де пред'являються особливі вимоги до теплоізоляційних властивостях виробів.
Унікальна система алюмінієвих профілів з терморозривом відображає відповідність останнім трендам в будівництві: раціональний витрата ресурсів, застосування енергоефективних технологій та інтелектуальних систем. Теплоізоляційні властивості воріт AluTherm на 40% вище аналогічних показників панорамних воріт з секцій без терморазрива. На практиці це забезпечує значну економію на опаленні приміщень.

панорамные ворота alutherm из  профилей с термическим разделением

Типи полотна для воріт  
AluPro і  AluTherm

АЛППолотно воріт цілком складається з панорамних панелей, які мають однакову висоту і ширину. У панорамних воротах AluPro використовуються панелі з склінням 26 і 3 мм.
Композитні сендвіч-панелі можуть поєднуватися з акриловим склінням в різних комбінаціях (як ексклюзивне рішення для панорамних воріт).
У панорамних воротах AluTherm використовується подвійне акрилове скління або композитні панелі товщиною 26 мм, можна також застосувати потрійне скління товщиною 25 мм.
Завдяки поєднанню різних типом заповнення можна створювати індивідуальні рішення для оформлення полотна воріт.

АЛПС- Нижня панель - сталева сендвіч-панель з малюнком мікрохвиля або горизонтальний гофр S-типу і тисненням woodgrain. Всі інші панелі - панорамні з склінням 26 і 3 мм, (для воріт AluPro),  а для воріт  AluTherm - панорамні з склінням 26 або 25 мм . Секції також можна заповнювати композитними сендвіч-панелями.
Щоб панорамне скління і сендвіч-панелі поєднувалися якнайкраще, товщина алюмінієвої рами повинна дорівнювати товщині панелі і складати 45 мм, а форма оголовків забезпечувати надійну стикування панелей між собою.

Всі панорамні панелі мають однакову ширину і висоту.

У складі воріт з типом полотна ПО одна або декілька секцій - панорамні (за винятком верхньої і нижньої), решта виготовляються з сендвіч-панелей. Використання панорамних панелей забезпечує природне освітлення будівлі.
У складі воріт застосовуються сендвіч-панелі з малюнком мікрохвиля або S-гофр з тисненням woodgrain. 

Варіанти заповнення панорамних секцій 

У воротах серії AluPro і AluTherm для заповнення панорамних панелей можуть використовуватися два види матеріалів: світло прозорі акрилові вставки і композитні алюмінієві панелі.
Серійно ворота поставляються з подвійним акриловим склінням товщиною 26 мм. Акрил, який використовується для виготовлення панорамних панелей «АЛЮТЕХ», має високу міцність і залишається прозорим протягом тривалого часу.
Для воріт  AluPro використовуються панорамні панелі з акриловим склінням 26 або 3 мм, а для воріт AluTherm -використовуються панорамні панелі з акриловим склінням 26 або 25 мм. Акрил володіє відмінними характеристиками міцності і зберігає прозорість протягом тривалого часу.

Потрійне скління підвищує теплоізоляційні властивості воріт серії AluTherm ще на 9%, гарантуючи додаткову економію коштів на опалення будівлі. 

Панель з  двойним акриловим заскленням
Товщина–26 мм
Панель з тройним акриловим заскленням
Товщина – 25 мм
Панель с двойным акриловым остеклением. Толщина–26 ммПанель с одинарным акриловым остеклением. Толщина – 25 мм

В якості альтернативного заповнення для воріт  AluPro і AluTherm пропонуються алюмінієві композитні панелі товщиною26 мм. Панелі складаються з двох листів алюмінію, простір між якими заповнено полістиролом. Зовнішній і внутрішній алюмінієві листи мають тиснення stucco. 

Панель з композитною вставкю
Товщина – 26 мм

Панель с композитной вставкой. Толщина – 26 мм

Панорамні ворота AluLine

панорамные ворота aluline
Тонкі лінії і витончений зовнішній вигляд воріт AluLine сподобаються тим, хто бажає підкреслити строгий дизайн сучасних будівель.У воротах AluLine втілена гармонія світла і стилю, так як для їх виробництва використовуються вузькі алюмінієві профілі, конструкція яких дозволяє приховати стики між панелями. Видима частина профілю складає всього 65 мм. Це забезпечує максимальну прозорість і легкість конструкції і привертає увагу найвимогливіших клієнтів
. панорамные ворота aluline

Для воріт серії AluLine пропонується тип полотна АЛП.

Полотно воріт цілком складається з панорамних панелей, що мають однакову ширину і висоту. У панорамних воротах AluLine використовуються панелі з подвійним склінням, при цьому товщина склопакета складає 22 мм.

Для заповнення панорамних панелей воріт AluLine використовуються світлопрозорі акрилові вставки або композитні алюмінієві панелі.

Серійно ворота поставляються з подвійним акриловим склінням, яке володіє високою прозорістю і міцністю.

Панель з двойним акриловим заскленням
Товщина – 22 мм

Панель с двойным акриловым остеклением. Толщина – 22 мм
Панорамні секції також можуть мати заповнення з композитних панелей товщиною 22 мм з тисненням stucco. Панелі виготовляються з двох листів алюмінію, простір між якими заповнено полістиролом.

Панель з композитним заповненням
Товщина – 22 мм
Панель с композитным заполнением. Толщина – 22 мм

 Швидкісні ворота


Сучасне виробництво товарів і послуг вимагає раціонального використання ресурсів. Дотримання температурних норм і скорочення втрат тепла у виробничих і складських приміщеннях є значними складовими ефективного виробництва.

Відкриті прорізи стають причиною протягів і витоку енергії, що тягне за собою високі витрати на підтримку необхідного температурного режиму. Подібні додаткові витрати ведуть до збільшення собівартості товарів і послуг, і, часом, до зниження конкурентоспроможності продукції.

Асортимент швидкісних воріт - це лінійка широких технічних та функціональних можливостей. Кожен тип воріт має докладний опис і приклади застосування. 

Група компанія «Алютех» пропонує до реалізації високошвидкісні ворота компанії Albany Door Systems. Такі ворота не тільки забезпечать безперешкодний рух транспортних потоків і збереження необхідних кліматичних умов на підприємстві, а й значно знизять енергетичні витрати. Вони також забезпечать дотримання необхідного температурного режиму для особливих категорій товарів.