img Продукція Гаражні ворота ПРОМИСЛОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH

ПРОМИСЛОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА ALUTECH

Товщина сендвіч-панелі Алютех - 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка товщиною 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур: лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі.

Типи панелей промислових воріт

горизонтальный гофр

Сендвіч-панель з горизонтальним гофром гармонує з будь-якими облицювальними матеріалами і підкреслює стилістичне рішення всього будинку.

микроволна

Cендвіч-панель з малюнком «мікрохвиля» дозволяє приховувати дрібні пошкодження лакофарбового покриття, невеликі вм'ятини і забруднення, зберігаючи відмінний вигляд воріт на довгі роки.

Панорамная панель

Застосування панорамних панелей в конструкції воріт забезпечує оглядовість внутрішнього інтер'єру приміщень, їх природне освітлення і є ідеальним рішенням для автосалонів, станцій технічного обслуговування, пожежних частин, автомийок та інших промислових об'єктів.

Можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір за шкалою RAL дозволяє добитися ідеального колірного поєднання з фасадом будівлі.

8 кольорів для сталевих сендвіч-панелей за стандартною ціною:

Цвета панелей

Типи монтажу промислових воріт

Секційні ворота «Алютех» можливо встановити практично на всіх промислових об'єктах з будь-якими особливостями прорізів.

Існує 10 типів монтажу промислових воріт:

 • стандартний монтаж воріт - класичний варіант установки (вал з пружинами розташований над полотном воріт, ворота відкриваються під прямим кутом)

Стандартний монтаж
Стандартный монтаж
 • для приміщень з високими стелями можна використовувати вертикальні і високі типи монтажу секційних воріт;

Високий монтаж з верхнім розташуванням вала Високий монтаж з нижнім розташуванням вала Вертикальний монтаж з верхнім розташуванням вала Вертикальний монтаж з нижнім розташуванням вала
Высокий монтаж с верхним расположением валаВысокий монтаж с нижним расположением вала Вертикальный монтаж с верхним расположением валаВертикальный монтаж с нижним расположением вала
 • якщо дах виконаний під кутом, ідеально підійдуть ворота похилих типів монтажу;

Похилий монтаж Похилий низький монтаж Похилий високий монтаж з верхнім розташуванням вала Похилий високий монтаж з нижнім розташуванням вала
Наклонный монтажНаклонный низкий монтажНаклонный высокий монтаж с верхним расположением валаНаклонный высокий монтаж с нижним расположением вала

 • при невисокій перемичці підійде низький тип монтажу.

Низький монтаж
Низкий монтаж


Більш детальну інформацію можна отримати в буклеті «Опис конструкції і технічні дані для монтажу промислових секційних воріт».

Міцність і надійність секційних воріт залежить в першу чергу від конструкції основних елементів: сендвіч-панелі, профілів і комплектуючих.

Сэндвич-панель
Промежуточные петли
 1. Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» - одна з найміцніших панелей в Європі. Її товщина складає 45 мм, що визначає стійкість секційних воріт до вітрових і ударних навантажень, забезпечує високі тепло- і звукоізоляційні властивості.
 2. Внутрішній простір рівномірно заповнене що не містить фреонів спіненим поліуретаном. Підвищена щільність пінополіуретанової наповнювача (46 - 47 кг / м3) забезпечує жорсткість воротного полотна і високу стійкість до деформації.
 3. У сендвіч-панелі «Алютех» зовнішній і внутрішній лист з'єднані один з одним, що виключає можливість розшарування панелі в процесі експлуатації воріт і під дією сонячного випромінювання на панелі темних кольорів. Завдяки такій конструкції панелі ворота стійкі до ударних і вітрових навантажень.
 4. Проміжні петлі мають особливу конструкцію «гнутий лист», що забезпечує високу міцність петель, виключає їх провисання і перекоси. Випробування показали, що одна проміжна петля витримує навантаження на розтяг, рівну 7000Н, або ~715 кг.
 5. Ворота великих розмірів додатково підсилюють: на полотно воріт встановлюються сталеві профілі, посилений нижній кінцевий профіль, подвійні бічні роликові кронштейни.

  Промислові ворота можуть досягати розмірів 7х6 м і мати вагу більше 600 кг. Для таких воріт дуже важлива безпечна експлуатація.

  Храповая муфта
  Храпова муфта - захист від поломки пружини
  Нижний роликовый кронштейн
  Нижній роликовий кронштейн
  Безопасность персонала

  Секційні ворота «Алютех» відповідають вимогам Європейських стандартів безпеки (EN 12604, EN 12453).

  У стандартний комплект промислових воріт (без додаткової надбавки до ціни) входять системи захисту від поломки пружини і обриву троса:

  • кожна торсіонна пружина оснащена спеціальним пристроєм, надійно фіксує полотно воріт у разі поломки пружини;

  • застосовуються спеціальні нижні роликові кронштейни, що запобігають опускання або падіння полотна в разі обриву або зменшення натягу троса.

  Пружинна система балансує полотно воріт у будь-якому положенні. Конструкція направляючих та роликів виключає мимовільний вихід роликів з напрямних. Завдяки цьому забезпечується надійний захист від неконтрольованого руху полотна воріт.

  Особлива форма сендвіч-панелей і шарнірів виключає будь-яку можливість потрапляння пальців між панелями, а також між полотном воріт і вертикальною направляє.

  Для захисту від несанкціонованого доступу в приміщення можна іспользоватьсістему захисту від піддомкрачування. При спробі несанкціонованого підйому воріт пристрій захисту надійно блокує полотно і запобігає проникненню зловмисників в приміщення.

  Автоматизовані ворота обладнані спеціальною системою безпеки. У разі зіткнення секційних воріт з перешкодою відбудеться їх повна автоматична зупинка.

  Промислові ворота «Алютех» відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань, виданими європейської акредитованою лабораторією.

  CE

  Конструктивні особливості промислових воріт «Алютех»

  Максимальний розмір промислових воріт становить 7000х6000 мм.

  Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт.

  Промышленные ворота стандартного типа монтажаРегулируемая соединительная муфтаТорсионные пружины
  Предохранительная храповая муфтаПромежуточные петли
  Регулируемые роликовые кронштейныНижние кронштейны
  1. У промислових воротах «Алютех» застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини вала відносно один одного. Це забезпечує рівномірний натяг тросів.
  2. Торсійні пружини компенсують вагу полотна воріт і дозволяють відкривати і закривати ворота вручну. У стандартному комплекті воріт ресурс пружин розрахований на 25 000 циклів «підйому-опускання». При інтенсивній експлуатації можливо комплектування воріт пружинами з ресурсом 50 000, 75 000 і 100 000 циклів «підйому-опускання».
  3. Кожна торсіонна пружина оснащена запобіжної храповой муфтою, яка блокує вал в разі поломки пружини і не дає полотну впасти. Запобіжні храповиє муфти входять в стандартний комплект промислових воріт і поставляються без додаткової націнки.
   У стандартний комплект автоматизованих воріт також входять мікровимикачі, які встановлюються на храповиє муфти і відключають електропривод у випадку поломки пружини.
  4. Проміжні петлі особливої форми «гнутий лист» володіють високими характеристиками міцності, забезпечуючи надійне з'єднання сендвіч-панелей. Петлі виготовлені з нержавіючої сталі, завдяки чому стійкі до корозії.
  5. Регульовані роликові кронштейни забезпечують надійну і зручну регулювання примикання сендвіч-панелей до отвору. Гарантують кращу теплоізоляцію воріт, а також захист від попадання в приміщення атмосферних опадів.
  6. Нижні кронштейни в разі обриву або зменшення натягу троса блокують полотно воріт і не дають йому впасти. Кронштейни входять в стандартний комплект промислових воріт і поставляються без додаткової надбавки до ціни. В автоматизованих воротах на всі кронштейни встановлюються мікродатчиків, які відключають електропривод у випадку обриву троса.
  7. По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які забезпечують герметизацію отвору. Нижній ущільнювач завдяки своїй формі дозволяє приховувати дрібні нерівності підлоги. Крім того ущільнювач має спеціальну порожнину під установку оптичних датчиків. Датчики відключають електропривод при зіткненні нижньої кромки воріт з перешкодою.
  8. У нижній кінцевий профіль встановлюються спеціальні опори, які захищають нижню ущільнювальну вставку від деформації в процесі експлуатації воріт, збільшуючи тим самим термін її служби і зберігаючи герметичність воріт «Алютех». Крім того, упори забезпечують точність установки панелей за рівнем при монтажі воріт і забезпечують збереження оптичних датчиків.

   За бажанням замовника промислові ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або з хвірткою у фасаді. Хвіртка забезпечує додатковий вхід в приміщення. Це дозволяє продовжити термін служби секційних воріт.

   Вбудована хвіртка для промислових воріт

   Встроенная калитка

   У конструкції вбудованої хвіртки використовуються посилені алюмінієві профілі обрамлення хвіртки і отвору, що значно підвищує надійність і міцність всієї конструкції. Завдяки посиленій конструкції хвіртку можна встановлювати в ворота максимальних розмірів 7х6 м. Хвіртка оснащена доводчиком, який автоматично закриває відкриту хвіртку.

   У всі секційні ворота з хвірткою незалежно від наявності електроприводу встановлені вбудовані датчики положення хвіртки. Вони відключають електропривод, якщо хвіртка відкрита.

   Висота порога хвіртки становить 95 мм і 140 мм в залежності від розміру воріт. Хвіртка з висотою порогу 95 мм відповідає вимогам пожежної безпеки і може служити евакуаційним виходом. Компанія «Алютех» пропонує два кольори каліточних обрамлень (сріблястий і коричневий) для гармонійного поєднання кольору воріт і хвіртки.

   Хвіртка у фасаді з секційними воротами

   Калитка в фасаде с секционными воротами

   Хвіртка у фасаді та секційні ворота виконані в єдиному стилі і гармонійно вписуються у фасад будівлі. Хвіртка виготовлена з панелей з таким же малюнком і кольором, як і секційні ворота. Це дозволяє добитися ідеального поєднання.

   Для природного освітлення виробничих приміщень та економії електроенергії можна використовувати різні варіанти скління.

   Додаткову безпеку і захист від злому забезпечує протизламне пристрій - захист від піддомкрачування. При спробі несанкціонованого підйому воріт пристрій захисту надійно блокує полотно і запобігає проникненню зловмисників в приміщення.

   Для промислових воріт з ручним керуванням пропонується замок для замикання воріт зовні і зсередини. Замок забезпечує надійне замикання воріт, легко монтується і має привабливий зовнішній вигляд.


   Для природного провітрювання приміщення в ворота можна встановити вентиляційні решітки. Ґрати також можуть встановлюватися в ворота, до яких органами пожежної безпеки пред'являються особливі вимоги.

   Компанія «Алютех» пропонує решітки білого і чорного кольору, із захисними москітними сітками і можливістю закриття вентиляційних отворів

   Ручне управління промислових воріт

   Ручное управление

   Промислові ворота збалансовані індивідуально подобранниміторсіоннимі пружинами, тому ворота можна відкривати і закривати вручну. Для підйому промислових воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 260Н (≈26 кг), незважаючи на те що вага полотна воріт може бути більше 600 кг.

   Для спрощення підйому воріт вручну можна використовувати ланцюговий редуктор. Він має передавальне відношення 1: 4 і полегшує управління воротами вручну. Підйом і опускання воріт здійснюються за допомогою сталевої ланцюга, що приводить в рух механізм редуктора.

   Додатково для ручного підйому воріт можна використовувати спеціальний блок. При цьому підйом і опускання воріт виробляються вручну за допомогою мотузки, перекинутої через блок і закріпленої на нижній панелі полотна. Рекомендується застосовувати блок при висоті воріт понад 2 м і площею до 15 кв. метрів.

   Автоматичне управління промислових воріт

   Автоматическое управление

   Для автоматизації промислових воріт компанія «Алютех» пропонує якісну і надійну автоматику торгових марок NICE (Італія) і MARANTEC (Німеччина).

   Установка даних приводів проводиться безпосередньо на вал секційних воріт (крім низьких монтажів). Приводи такого типу дозволяють автоматизувати промислові ворота великих розмірів (до 45 кв.метрів). При цьому забезпечується можливість інтенсивного використання воріт і установка таких приводів в неопалюваних приміщеннях і приміщеннях з підвищеною вологістю.

   Автоматизовані ворота легко управляються за допомогою кнопкової панелі або за допомогою радіоуправління.

   Елементи системи безпеки та управління - індукційні петлі, світлофори, фотоелементи, оптосенсори, різноманітні пульти дистанційного керування та багато іншого - гарантують безпечне функціонування воріт в оптимальних пропускних режимах.

   Для автоматизації промислових воріт низького і похилого низького типів монтажу використовуються електроприводи стельового типу. Привід з приводною рейкою монтується безпосередньо під стелею приміщення. Секційні ворота приводяться в рух ременем (ланцюгом), розміщеним в приводний рейці.


   джерело:http://www.alutech-group.com/product/gate/promgate/preimuschestva-vorot/konstruktivnye-osobennosti/