img Продукція Гаражні ворота ГАРАЖНІ СИСТЕМИ ALUTECH

ГАРАЖНІ СИСТЕМИ ALUTECH

Гаражні ворота, автоматичні і секційні ворота для гаража
Гаражные ворота   1330948259 vorota-alyuteh-pod-derevo-l-gofr2
Секційні гаражні ворота мають ряд незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

Гаражні ворота «Алютех» забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу у галузі безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота «Алютех» мають відмінні характеристики міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота «Алютех» виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Види управління гаражними воротами

Ручное управление  Автоматическое управление

Ручне управління гаражними воротами

Завдяки пружинному механізму вага полотна воріт скомпенсований і їх можна відкривати і закривати вручну.
Для підйому воріт на полотно може встановлюватися ручка, а з внутрішньої сторони - канат для зручного закриття воріт.
Додатково для ручного підйому воріт можна використовувати спеціальний блок. При цьому підйом і опускання воріт здійснюється вручну за допомогою мотузки, перекинутої через блок і закріпленої на нижній панелі полотна.
Рекомендується застосовувати блок при висоті воріт понад 2 м і площею до 15 кв.м.

Автоматичні гаражні ворота «Алютех»

Гаражні ворота, оснащені електроприводом, забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматичні ворота для гаража «Алютех» c дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду - в дощ або сніг. Щоб відкрити автоматичні ворота, необхідно лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління, і ворота відкриті. Важливо, що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим управління за допомогою механізму розблокування.
Автоматичні ворота для гаража прості і безпечні в управлінні. При зіткненні з перешкодою ворота зупиняються і потім відкочуються назад. Автоматичні ворота «Алютех» відповідають вимогам безпеки Європейського союзу, Республіки Білорусь, України та Російської Федерації.

Ресурс пружин, вживаних в гаражних воротах «Алютех», розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання, що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйому-опускання воріт щодня протягом усього періоду).

Гаражні підйомні ворота серії Classic

Максимальний розмір воріт даної серії становить 5000 x 3085 мм.
Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсіонних пружин, розташованих над полотном воріт.

Конструктивні особливості

гаражные ворота серии classic
Соединительная муфта В підйомних воротах «Алютех» застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини вала відносно один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.
Храповая муфта У стандартний комплект підйомних гаражних воріт входить спеціальний пристрій (запобіжна Храпова муфта), який встановлюється на кожну торсійну пружину. У разі поломки пружини, цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.
Промежуточные петли Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму «гнутий лист», завдяки чому володіє високими характеристиками міцності і забезпечує надійне з'єднання комірних панелей.
Роликовые кронштейны У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно-стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу воріт впродовж всього терміну їх експлуатації.
Уплотнители По всьому периметру підйомні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору. Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

Типи монтажу підйомних воріт

Три типи монтажу гаражних воріт (низький, стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні підйомні ворота Classic практично в будь гаражний отвір.

Стандартний монтажНизький монтажВисокий монтаж

Стандартный монтаж

низкий монтаж
Высокий монтаж

Для монтажу воріт Classic необхідна перемичка всього 100 мм при ручному управлінні і 125 мм при використанні електроприводу.

Гаражні підйомні ворота серії Standard

Максимальний розмір воріт серії Standard становить: ширина - 3500 мм, висота - 3085 мм.
Підйомні ворота даної серії володіють відмінною особливістю, яка полягає в тому, що балансування маси їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягування забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання.

Пружини розтягування у воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними - по дві з кожного боку.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу воріт від його початку до здачі об'єкта замовнику займає всього 2,5-3 години.
Секційні підйомні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь гаражний отвір. Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм, що дуже зручно в разі заміни старих залізних орних воріт на сучасні секційні ворота «Алютех».

Конструктивні особливості
гаражные ворота серии standard
Пружина в пружине Система «пружина в пружині» надає додаткову безпеку воротам. Ця система забезпечує захист від відскоку (викиду пружин з направляючих) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений патентом.
Роликовые кронштейны У конструкції підйомних воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт.
Система регулировки натяжения пружин Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити або послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.
Скрытый монтаж концевых профилей Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротам в зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

Типи монтажу підйомних ворітТипи панелей гаражних воріт
Товщина сендвіч-панелі Алютех 45 мм. При виробництві панелей використовується оцинкована сталева стрічка товщиною 0,4 мм з цинковим покриттям 16 мкм. З лицьового боку панелі застосовується поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА) товщиною 20-25 мкм. Панель має замкнутий контур: лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу .

Секційні ворота «Алютех» в рівній мірі ідеально підкреслять архітектуру як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу в класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Воротазсендвіч-панелей, щоімітуютьтекстурудеревини (золотийдуб, темнийдуб, вишня), володіютьвсімаперевагамисталевихворітінадаютькотеджуелементпрестижутаіндивідуальності.
Темный дубЗолотой дубВишня
Темний дубЗолотой дубВишня
Можливість фарбування воріт «Алютех» в будь-який колір за шкалою RAL дозволяє добитися ідеального поєднання кольорів з вікнами, крівлею і фасадом будівлі.

8 кольорів за стандартною ціною:
Цвета панелей

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) секційні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

S-гофрS-гофр   М-гофр М-гоф L-гофр L-гофрМикроволна  мікрохвиля филенка Касета 

                 

Переваги гаражних воріт "Алютех"

 •  Ефективна теплоізоляція
Високі теплоізоляційні характеристики воріт «Алютех» підтверджені випробуваннями, проведеними лабораторіями.
Високі теплоізоляційні властивості воріт «Алютех» обумовлені їх конструкцією:

энергосберегающая панель   уплотнение по всему периметру ворот 

1.     Сендвіч-панель заповнена спіненим поліуретаном, який має дуже низьку теплопровідність.
2.     Великий вплив на опір теплопередачі надає товщина панелі. Панель «Алютех» має товщину 45 мм. Це на 12,5% більше, ніж у більшості панелей, пропонованих на ринку. Приведений опір теплопередачі панелі «Алютех» становить 1,65 м2 ° C / Вт.
3.     Панелі забезпечені полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігають високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- та звукоізоляцію воріт.
4.     По всьому периметру гаражні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.

 • Надійність і довговічність гаражних воріт 
При виробництві сендвіч-панелей «АЛЮТЕХ» використовується оцинкована сталева стрічка товщиною 0,4 мм, що гарантує високі характеристики і довговічність полотна воріт. 
Цинкове покриття товщиною 16 мкм, а також двошарове полімерне покриття товщиною 25 - 35 мкм надійно захищає поверхню сендвіч-панелей від механічних пошкоджень і впливу атмосферних опадів.

сэндвич-панель
З лицьового боку на панелі «АЛЮТЕХ» наноситься поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА), яка:
 • має високу стійкість до утворення подряпин і насічок при механічному впливі;
 • прекрасно переносить коливання температур і вологості;
 • має високі показники твердості і еластичності;
 • володіє відмінними антикорозійними властивостями;
 • стійке до дії миючих засобів і хімікатів.
У гаражних воротах застосовуються комплектуючі, що володіють високими антикорозійними властивостями, що подовжують термін служби воріт:
 • роликові кронштейни та проміжні петлі, виготовлені з нержавіючої сталі (серія Classic);
 • пофарбовані бічні накладки і торсіонні пружини;
 • спеціальний комплект для приміщень з підвищеною вологістю.

 • Високо міцні  характеристики гаражних воріт 
преимущества 

Конструкція сендвіч-панелі «Алютех» товщиною 45 мм забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень:

1.     Лицьовій і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі. Замкнутий контур сталевих листів виключає розшарування панелей при нагріванні на сонце, що принципово важливо для південних регіонів і для воріт темних кольорів.
2.     Конфігурація панелей забезпечує їх самоцентруванню. Це гарантує щільне примикання панелей один до одного, підвищує герметичність і теплоізоляцію воріт. Істотно спрощується монтаж і виключаються помилки при складанні полотна воріт.
3.     Місця кріплення саморізів розташовані в зоні зчленування зовнішнього і внутрішнього листа (4 шару металу). Це робить кріплення більш міцним, повністю виключаються провисання і перекоси петель. Надійне з'єднання сталевих листів виключає розшарування панелі при різкому опусканні воріт. 

Гаражні ворота «Алютех» відповідають вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453:
 • Сендвіч-панелі мають особливу форму, яка виключає можливість защемлення пальців з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт.
 • Відсутність гострих кромок на конструктивних елементах і розміщення тягового троса між кутовий стійкою і полотном воріт забезпечує надійний захист від зачепів і порізів.
 • Компенсація маси полотна секційних воріт проводиться за допомогою пружинного механізму з обов'язковим захистом від поломки пружини.
 • Спеціальна система обмеження зусилля зупиняє автоматизовані ворота при зустрічі з найменшим перешкодою і негайно здійснює реверс. Електронне обмеження зусилля перешкоджає підйому людини при відкритті воріт.
 • На випадок відключення електроенергії передбачена система перекладу автоматизованих воріт в режим ручного управління.
защита от защемления пальцев с наружной и внутренней стороны ворот  храповая муфта – защита от поломки пружины  гарантированная безопасность для всей семьи
Захист від защемлення пальців Храпова муфта Безпека

Гаражні ворота "Алютех" відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань, виданими європейської акредитованою лабораторією. Наявність декларацій відповідності, підготовлених на підставі виданих протоколів, дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

  Додаткові можливості
 
дополнительные опции
Гаражні ворота виробництва «Алютех» можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або хвірткою у фасаді. Хвіртка забезпечує додатковий вхід в приміщення, що дозволяє продовжити термін служби воріт, а також заощадити зусилля, електроенергію і зберегти тепло в приміщенні.

Вбудована хвіртка має посилену конструкцію, завдяки чому її можна встановлювати в ворота максимальних розмірів 7х6 м. Висота порога хвіртки становить 20 мм, 95 мм або 140 мм в залежності від розміру воріт. Хвіртки з висотою порогу 20 мм і 95 мм відповідають вимогам пожежної безпеки і можуть служити евакуаційним виходом. Хвіртка з плоским порогом (висота порога 20 мм) забезпечує додатковий комфорт при перекочування візків та велосипедів. Компанія «Алютех» пропонує два кольори каліточних обрамлень (сріблястий і коричневий) для гармонійного поєднання кольору воріт і хвіртки.

Хвіртка у фасаді та секційні ворота виконані в єдиному стилі і гармонійно вписуються у фасад будівлі, ідеально доповнюючи один одного. Хвіртка виготовляється з панелей з таким же малюнком і кольором, як і секційні ворота.

Аксесуари для безпеки та комфорту 
дополнительные опции Природне освітлення гаража за допомогою вікон - це додаткова перевага. Ми пропонуємо кілька типів вікон.За бажанням клієнта вікна можуть поставлятися з декоративними пластиковими вставками у вигляді хреста або сонячних променів. Вікна з декоративними елементами надають індивідуальність гаражним воротам. Такі ворота гармонійно вписуються в архітектуру приватних будинків і котеджів, доповнюючи і підкреслюючи їх сучасний зовнішній вигляд.

дополнительные опции Важливою перевагою гаражних воріт «Алютех» є надійна система обмеження доступу. За вибором замовника можна встановити засув зсередини або спеціальний замок ригеля, що дозволяє відкривати ворота і зовні. Замок забезпечує надійне замикання гаражних воріт, легко монтується і має естетичний зовнішній вигляд. У замку передбачена можливість підключення пристрою розблокування електроприводу. У разі відключення електроенергії з його допомогою можна перевести ворота на ручне управління. 

дополнительные опцииВентиляційна решітка забезпечує природне провітрювання приміщення і може встановлюватися в ворота, до яких пред'являються особливі вимоги органами пожежної безпеки.