img Продукція Гаражні ворота Автоматика для промислових воріт KRUZIK

Автоматика для промислових воріт KRUZIK


З воротами Kruzik поставляються електроприводи, які відповідають усім сучасним вимогам для гаражних моторів. Електроприводи можуть бути різної потужності і з різним варіантом комплектації. Автоматика підбирається з урахуванням різних параметрів воріт (розмір, площа і вага воріт). Електроприводи дуже прості і зручні в управлінні і експлуатації і є ідеальним рішенням для автоматизації Ваших гаражних воріт.
Автоматика відповідає всім вимогам безпеки і високому рівню якості, що в свою чергу гарантує досконалість функціональності. Новітні технології з виробництва автоматики відповідають високим стандартам і абсолютної надійності.
Функціональною особливістю електроприводів є їх здатність не набирати повну потужність відразу, а запускати і зупиняти ворота поступово в обох напрямках. Плавний старт та зупинку, гарантують тихий хід воріт у час діб.
Запатентований автоматичне виключення системи електроприводів у випадку найменшого перешкоди - негайно реагує і зупиняє рух воріт. Після зупинки, ворота відразу ж повертаються приблизно на 20 см назад. За допомогою програмного пристрою, і функції програмування автоматики - крок за кроком, запуск автоматики є простим і нескладним.
Електронне обладнання в електроприводах, постійно відстежують роботу воріт. Блок управління постійно контролює, як і в якому напрямку рухаються ворота. Таким чином, зводиться до мінімуму знос і підвищується довговічність продукції.
Система електроприводу захищає Ваше майно, навіть якщо Вас немає вдома. Електроніка контролює безпеку, забезпечує стабільність в будь-якому положенні, запобіжить несанкціонований доступ насильницьким шляхом. Всі приводи працюють на сучасних і безпечних частотах з плаваючим кодом, які запобігають випадкове відкриття воріт.
Споживану потужність можна оптимально скоротити навіть в неробочому положенні. На етапі, коли привід знаходиться в режимі очікування, задіяний метод, який знижує споживання енергії, більш ніж на 60%.

Для автоматичного управління промисловими секційними воротами, ми пропонуємо потужні і надійні вальні (бічні) приводи найкращих європейських виробників. Даний тип
електроприводів в комплекті поставляється з кнопковим блоком управління СТАРТ-СТОП
mfz stac 1–10 24 ke - пример использования    mfz sta 1–10 24 ke - пример использования
електроприводів в комплекті поставляється з кнопковим блоком управління СТАРТ-СТОП 

Це управляючий пристрій є простим рішенням промислового приводу, нескладно в управлінні. AS 100 типу «мертвий чоловік» без можливості розширення. Керуючий модуль встановлений прямо на моторі, таким чином, монтаж і установка дуже спрощуються, управління дуже зручне, за допомогою 3 кнопок, розміщених на коробці управління. Керуючий пристрій CS 300 управляється мікропроцесором, і цим забезпечується прекрасна функція без додаткових витрат. Програмування дуже просте, проводиться за допомогою 3 кнопок, до яких приєднані 3 лід діоди або ЛСД екран. Лід діоди поставляються з мотором і можуть залишитися всередині. ЛСД екран - за додаткову оплату, але дозволяє програмування більше функцій при цьому він не залишається в моторі, таким чином, один ЛСД екран може бути використаний повторно для декількох воріт. Керуючий модуль у цього типу розміщений в коробці управління і захищений охоронним корпусом проти забруднень і вологості. Використовується кабель типу plug-in, таким чином, підключення дуже просте, без необхідності використання інструментів. Це пристрій повністю підготовлено для прикріплення на стіну. Програма для програмування дуже проста і наочна, вже від виготовлювача володіє всіма функціями контролю, які важливі для споживача.. Мотор підходить для вологого середовища.