img Продукція Гаражні ворота Секційні гаражні ворота KRUZIK

Секційні гаражні ворота KRUZIK

Гаражні ворота в дизайні вузька вагонка підходять для будь-якого типу будинку і стін, завдяки ясним лініях і точним проміжків між лініями. Легкий догляд та надійна експлуатація відносяться до основних переваг цього виду воріт. Ворота в дизайні гофр поставляються стандартно в білому кольорі, за бажанням можна вибрати будь-яке забарвлення за зразками RAL або імітацію дерева у виконанні - золотий дуб, темний дуб або махагон. Поверхня підкреслюється обробкою Woodgrain (текстура деревини). Використання гладкою вагонки дозволяє застосування технології ламінації панелей, яка розширює спектр імітації дерева і відтінків.
ворота дизайн вагонка-пример использования
Ворота з дизайном фільонка, популярні вже багато років завдяки своєму особливому зовнішньому вигляду, який чудово доповнює архітектуру Вашого будинку. Касетні ворота краще всього поєднуються в композиції з використанням декоративних стекол. Ворота завжди поставляються в обробці woodgrain (текстура деревини), як в стандартному білому кольорі, так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації - золотий дуб, темний дуб або махагон.
ворота дизайн кассета-пример использования
Ворота з середньою лінією все більш популярні у любителів сучасного дизайну гаражних воріт. Їх перевага полягає в простоті і практичності. Лінія посередині створює оптично чіткі і рівномірні лінії в сучасному дизайні, який доповнює Ваш будинок. На панелі широка вагонка, яка або гладка, або woodgrain (текстура деревини) можна застосовувати широкий діапазон кольорів за шкалою RAL​​. При виборі однієї з стандартних імітацій під дерево, або додаткову ламінацію - панель може бути тільки гладкою.
ворота дизайн линия-пример использования
Ворота в цьому дизайні, зі своїм сучасним і розкішним виглядом, знаходять все більше прихильників. Ворота, виготовлені з цих панелей, доповнюють сучасну архітектуру в будівництві. Перевагою є простота, практичність і легкість в обслуговуванні. Гладкий дизайн дозволяє в широкому діапазоні застосування всіх кольорів по RAL, а також, розширене використання технології ламінування імітацій. Цей варіант ідеально підходить для проектування широкого спектру декору з нержавіючої сталі і різних форм вікон. Цей варіант воріт поставляється тільки в гладкому дизайні, тобто без структури дерева woodgrain.
ворота дизайн гладкий-пример использования
V-профіль, це новий тип панелей, які з першого погляду привертають своїм оригінальним дизайном. Витончене зміщення ліній шириною 8 мм або 16 мм створює елегантний вигляд, який гармонійно поєднується з сучасною архітектурою будинку. Поверхня завжди гладка. Панель поставляється в стандарті - в серебренном кольорі, а також можливе застосування широкого спектру кольорів RAL.
ворота дизайн v-профиль - пример использования

Імітація дерева

Імітація під дерево являє собою сучасну тенденцію природного дизайну. Плівка з імітацією дерева - золотий дуб, темний дуб, зелений дуб або махагон - наноситься в процесі виробництва панелей, що забезпечує однорідність і комплексний вид. Дана технологія забезпечує панелі високою стійкістю до атмосферних впливів, а також тривалому збереженню природного кольору і зовнішнього вигляду. Будучи першим виробником в Чеській республіці, ми пропонуємо розширений асортимент імітації дерева, за технологією ламінування. Використовуючи цю технологію, ми можемо гнучко змінювати імітації відповідно до вимог ринку. У процесі виробництва використовується тільки високоякісна плівка з УФ-фільтром від таких відомих виробників, як Renolit, Hornschuch і Cova. Плівки даних виробників характеризуються стабільністю кольору, стійкістю до будь-яких погодних умов і довговічністю.

Фарбування по RAL

Маючи власне обладнання для фарбування, ми можемо надати на Ваш вибір фарбування воріт більш ніж у три тисячі кольорів! Це може гармонійно поєднувати ворота з фасадом будинку або будь-яким з його елементів. У виробництві використовуються тільки високоякісні акрилові фарби, які мають високу стійкість до всіх кліматичних впливів. Завдяки цьому, пофарбовані ворота зберігають стабільність кольору в перебігу багатьох років.

Панель гофр
З замком що оберігає від защемлення пальців, поверхня woodgrain, висота секції 500 мм або 610 мм., Товщина панелі 40 мм.
 
Колір білий - RAL 9010

 імітація дерева золотий дуб

 імітація дерева темний дуб

 імітація дерева махагон
  
імітація дерева oregon
 
eiche dunkel.
 
streifen douglasie
 
eiche natur

cherry amaretto
 
eiche hell
 
sapeli
 
sierra
 
nevada
 
tabasco teak
 
bergkiefer

eiche rustikal
 
eiche
 
macore
 
mooreiche
 
black cherry
 
irish oak
 
rustic cherry

siena rosso
 
siena noce
 
winchester
 
soft cherry
 
nogal toscana
 
walnuss kolonial
 
walnuss amaretto
 
birke rose
 
sorrento natur
 
noce sorrento balsamico
 
імітація металу metbrush quarzgrau
 
кольорова плівка  anthrazitgrau 2
 
кольорова плівка cremeweiss
 
grau
 
dunkelrot
 
weinrot
 
brillantblau
 
stahlblau
 
dunkelgrün
 
moosgrün
 
achatgrau
 
quarzgrau
 
schokobraun
 
braun maron
 

 

    

новинка!!! панель - ламель (узкая вагонка) в цвете ral 7016 (antracit)
Новинка!!! Панель - Ламель (узкая вагонка) в цвете RAL 7016 (ANTRACIT)    Більше...

новая панель - ламель (узкая вагонка) в специальном лакокрасочном покрытии -
Новая панель - Ламель (узкая вагонка) в специальном лакокрасочном покрытии - "под дерево" (золотой дуб)

Компанія KRUZIK знову розширює асортимент своєї продукції. Ми починаємо приймати замовлення на ворота з типом панелі BASE (вузька вагонка) в спеціальному лакофарбовому покритті!!!

Дивитися відео: