img Продукція Водозливні системи САЙТИНГ+Coфіт ВRYZA

САЙТИНГ+Coфіт ВRYZA

Софіт BRYZA - спеціальні ПВХ панелі для підшивки звернених вниз карнізних і фронтонних звісів даху. Софіт призначений для забезпечення вентиляції покрівлі і підпокрівельного простору. Крім всього софіт виконує декоративну функцію поєднуючись з будь-якими покрівельними матеріалами і відмінно доповнює сучасну водостічну систему. Софіт використовують у всіх видах будівництва: у приватному й промисловому.

Софіт не вимагає догляду, має тривалим терміном служби і ідеально підходять для захисту покрівлі і підпокрівельного простору від проникнення комах, птахів, листя, атмосферних опадів, що дозволяє продовжити термін служби Вашої покрівлі.

Панелі Софіт виготовлений без перфорації і з перфорацією по центру. Колірна гамма софітів BRYZA представлена широким спектром кольорів: білий, коричневий, червоний, графітовий, зелений, цегляний (теракотовий), золотий дуб, горіх і золотий горіх.

Софіт (підшивка) традиційно використовується вагонки, як матеріал для зовнішнього облицювання підпокрівельного простору. Завдяки конструкції замку і умов монтажу, софіт в кілька разів надійніше вагонки і прослужить на багато років більше, ніж вагонка при аналогічному застосування. Софіт менш схильний до кліматичних умов, ніж вагонка, тому при виборі між вагонкою і софітом будівельники-професіонали рекомендують використовувати софіт.

         
 RAL 9010(Білий)    RAL 8017(Коричневний)
 RAL 3011(Червоний)
RAL 7021(Графіт)
 RAL 6020(Зелений)
         
RAL 8004 (Цеглястий)  
 (Золотий горіх)   (Золотий дуб)  (Горіх) 

САЙДИНГ          
                                         
  
  


Сайдинг. Переваги і характеристики сайдингу

сайдинг для облицовки фасадов
Сайдинг - екологічно чистий будівельний матеріал, призначений для зовнішньої обробки житлових, виробничих, господарських будівель, торгових підприємств. Сайдинг має тривалий термін служби (50 років), стійкий до високої вологості, перепадів температур від + 50 ° до -50 ° C, впливу сонячних променів. Сайдингом можуть облицьовуватися дерев'яні, цегляні, залізобетонні будівлі, а також швидкобудуюємі конструкції та покрівля з металочерепиці. Монтаж сайдингу простий, при правильній установці він не вимагає ремонту протягом усього терміну експлуатації. Все це робить сайдинг незамінним матеріалом для обробки нових будівель і ремонту.
Сайдинг є вдалим матеріалом для обробки нових та реставрації старих дачних і заміських будинків. Він широко використовується для облицювання фасадів та утеплення будинків (система вентильованого фасаду), а так само для захисту стін від зовнішніх впливів. У проміжок між сайдингом і стіною може вкладатися мінеральна вата або будь-який інший теплоізоляційний матеріал; таким чином, стінова конструкція стає утепленій. Це є дуже актуальним для наших суворих зим, вологих весняних і осінніх періодів. Також прекрасний вид має дах з металочерепиці підбита сайдингом. Металочерепиця по хвилі схожа з сайдингом.
Волны сайдинга

При установці сайдингу навколо вікон і дверей і виступаючих кутів будинку для забезпечення завершеності дизайну застосовуються аксесуари заданих конструкцій. Форма профілю дозволяє чіпляти черговий монтуємий елемент за попередній, забезпечуючи при цьому водонепроникність вузла. Таким чином, цвяхи або шурупи, якими кріпиться сайдинг (як і металочерепиця), опиняються всередині стіновий конструкції і не схильні до впливу води.
Профіль може складатися з двох, трьох або чотирьох хвиль. Форма також може бути різною (для горизонтальної, вертикальної або кутовий обшивки).
Сайдинг має широку кольорову гаму, при цьому можливо створити з неї оригінальні комбінації. Будова, обшите сайдингом, має прекрасний зовнішній вигляд.

Система крепления сайдинга

Популярність застосування сайдингу для зовнішньої обробки будинків будівель ґрунтується на відносно низькій вартості, довговічності, швидкості та легкості монтажу. На відміну від фасадної фарби та штукатурки, він практично не вимагає ретельної підготовки поверхні стіни.
Застосування сайдингу дозволяє вирівнювати нерівності стін: під сайдингом можна заховати практично будь-які вади.
В період експлуатації сайдинг не шарується, не роздувається, не лущиться і не тріскається під впливом температури і сонячного випромінювання.
Сайдинг волого стійкий, пристосований до несприятливих погодних умов, це нетоксичний і негорючий матеріал. При пожежі вініловий сайдинг лише повільно плавиться під впливом відкритого полум'я, але сам горіння не підтримує.

Облицювальні панелі типу сайдинг застосовуються практично у всіх галузях будівництва:
 • будинках (наприклад, вдома накриті металочерепицею підшиваються сайдингом).
 • об'єктах громадського користування (магазини, перукарні, санітарні об'єкти)
 • торгових і виробничих павільйонах
Сайдинг можна застосовувати як на дерев'яних, так і на цегляних залізобетонних будівлях. Також сайдингом підшивають дах, покриту, скажімо, металочерепицею. На дерев'яних об'єктах існує можливість монтажу сайдингу без обрешітки. На цегельних і бетонних будівлях сайдинг вмонтовується за допомогою обрешітки. Існує можливість додаткового утеплення будівель в просторі між обрешетуванням і стіною з використанням скловати або пінопласту.

Фасад дома, отделанный сайдингом
Переваги сайдингу:
 1. Сайдинг володіє рядом важливих переваг, вигідних для облицювання стін і реконструкції старих будівель.
 2. Сайдинг значно знижує витрати на обігрів будинку. Між рейками каркаса може прокладатися теплоізоляційний матеріал. 
 3. Сайдинг не закриває наглухо стіни будинку і дозволяє фасаду "дихати". У нижніх крайках панелей знаходяться отвори для вентиляції і відведення конденсату. Щілини між панелями невеликі, але в цілому їх виходить досить багато - і в результаті фасад прекрасно вентилюється.
 4. Сайдинг простий в експлуатації. Він не вимагає будь-якої фарбування або оновлення протягом усього терміну служби. Забруднені панелі досить промити водою зі шланга, і будинок буде виглядати як новий.
 5. Це нетоксичний будівельний матеріал, стійкий до несприятливих погодних умов. Сайдинг захищає стіни від дощу і вітру, гниття і іржі. Він не змінює колір, не схильний до корозії, не тріскається під впливом температури і не відшаровується. Зберігає декоративні та міцнісні властивості після 60 циклів випробувань на морозостійкість.
 6. Зберігає зовнішній вигляд протягом не менше 15 років в умовах експлуатації в помірно холодному і холодному кліматі (при температурі від -50 ° С до + 60 ° С).
 7. Широка кольорова гама, багатоваріантність поєднання профілів і оздоблювальних елементів, наявність різноманітних аксесуарів дають можливість радикального оновлення фасадів будь-яких будівель з дотриманням єдиного стилю, створення сучасних архітектурних проектів. Існує можливість підібрати найвишуканіший дизайн і прекрасний стиль для будь-якого будинку. 
 8. Сайдинг однаково підходить не тільки до дерев'яних фасадам, але і до кам'яних, цегельних і штукатурних стін. Для додання фасаду вигляду "a la nature" поверхні панелей текстурірують"під дерево" (наприклад, кедр). А заключне покриття захищає панелі від передчасного розтріскування, викривлення, корозії або втрати адгезії.
Отделка дома, покрытого черепицей, сайдингом
Система облицювання сайдингом дозволяє повністю провести зовнішню обробку будівлі, включаючи підкарнизні поверхні криши з металочерепиці або ондуліну і декоративні елементи отворів і кутів. Основною перевагою сайдингу є легкість і швидкість монтажу. Монтаж здійснюється на дерев'яну обрешітку, стики робляться в накладку або за допомогою Н-профілю. На кутах стики панелей закриваються внутрішнім або зовнішнім куточком. Всі стики і рези закриваються призначеними для цього аксесуарами. Сайдинг можна встановлювати в будь-який час року, незважаючи на дощ і мороз. Завдяки простоті монтажу, невеликій вазі, зручному транспортуванню можна встановити сайдинг в будь-який час року самостійно. Всі роботи по монтажу можуть бути виконані і неспеціалістом, припустимо, самим господарем будинку.

Сайдинг економічний: це одне з найбільш недорогих рішень облицювання. Висока надійність і довговічність матеріалу дозволяє уникнути дорогих і клопітливих ремонтів. Сайдинг негорючий і пожежобезпечний.