img Продукція Мансардні вікна МАНСАРДНІ ВІКНА VELUX

МАНСАРДНІ ВІКНА VELUX

 • У порівнянні з іншими кімнатами приватного будинку, мансарду відрізняє якась романтичність і можливість усамітнитися практично під самим небом. У вас є мансарда? Пара вдалих штрихів миттєво перетворить цей забутий усіма куточок на справжню кімнату для релаксу! Розробку інтер'єру можна доручити і дизайнеру, а от з мансардними вікнами краще розібратися самостійно. Майте на увазі, що мансардні вікна наділені рядом специфічних характеристик, які абсолютно не властиві їх традиційним «побратимам». Переконатися в цьому допоможуть вікна «Velux».
  Розроблені виключно для установки в площину покрівлі, мансардні вікна компанії Velux «генетично» виключають можливість протікання. Завдяки унікальній конструкції ці вікна ефективно затримують вологу і не дозволяють їй проникати всередину навіть при багатогодинному зливі. У разі якщо мансардний простір невелике і розміщувати меблі потрібно буде прямо під вікном, то система з відкриванням по центральній осі усуне будь дисонанс між меблями і вікном. До речі, пару слів про установку. Оптимальний варіант - це встановлення мансардного вікна в покрівлю з кутом від п'ятнадцяти до дев'яноста градусів. Що ж до експлуатації, наприклад миття, то ви можете просто зафіксувати «Велюкс» у перевернутому положенні і швидко помити вікно.
  Важливою перевагою цих мансардних вікон є їх стійкість до холодних кліматичних умов/. Морозостійкість мансардних вікон Velux базується на використанні сучасної технології «Теплий периметр», коли алюмінієва розділова рамка замінюється цільною сталевий. В якості надійних захисників від холоду, шуму ззовні і противних протягів компанією був обраний аргон та силіконовий герметик. Ефективна система вентиляції - це ще один аргумент на користь вищеназваних мансардних вікон, що дозволяє уникнути утворення конденсату на дерев'яній частині вікна Велюкс. Моторошно боїтеся комах або страждаєте алергією на пил? Тоді можете зітхнути спокійно, адже вікна «Велюкс» забезпечені знімним миється фільтром, що рятує вас від вуличної «напасті».
  Ну і, нарешті, матеріали. Запозичивши багатовіковий досвід древніх вікінгів, розробники компанії зробили акцент на північній сосні, унікальна щільність і міцність якої не викликають нарікань навіть з боку скептиків. Незалежно від погодних умов мансардні вікна Velux завжди будуть в ідеальній «формі».
  ПРАВИЛА ДОБРОЇ МАНСАРДИ
  Мансарда займає як мінімум третину площі будинку. І цією площею потрібно вміло розпорядитися. Існують прості Правила Доброю Мансарди, які допоможуть зробити ваш будинок зручним і затишним.
  ОПТИМАЛЬНИЙ ОСВІТЛЕННЯ
  Для оптимального освітлення мансарди необхідно правильно розрахувати кількість і розмір мансардних вікон, їх розташування в покрівлі, а також висоту їх установки. Головне правило: площа скління повинна складати не менше 10% від площі освітлюваного приміщення (згідно СНіП 2.08.01-89 *). Для віталень, студій і дитячих кімнат краще передбачити більше світла. Використання вікон великих розмірів і комбінацій вікон допомагає також створити ефектні інтер'єри. Для розрахунку освітлення вашої мансарди ознайомтесь з площею скління кожного з 9-ти стандартних розмірів вікон ВЕЛЮКС.
  Схема ліворуч показує розподіл світла в приміщенні 6 х 6 м (ухил покрівлі 45 градусів), при використанні скління загальною площею 3,6 м2 у різних варіаціях: як одне вікно, два або чотири окремо стоять вікна. Звичайно, одного вікна з такою площею немає, показано сам принцип. Видно, що розподіл вікон по покрівлі збільшує освітленість.
  МАНСАРДНЕ ВІКНО АБО ВЕРТИКАЛЬНЕ?
  Мансардне вікно ВЕЛЮКС забезпечує на 30-40% більше світла, ніж вертикальне вікно з такою ж площею скління. На встановлення вікна ВЕЛЮКС витрачається значно менше часу і матеріалів, ніж при спорудженні слухового вікна. Фірмові елементи монтажу, оклади ВЕЛЮКС забезпечують надійну установку мансардного вікна в покрівлю, захищаючи від негоди і виключаючи протікання.
  ВИБІР РОЗМІРУ ВІКНА
  При виборі розміру вікна потрібно насамперед забезпечити хороший огляд: Ви повинні бачити не тільки небо, але й землю (причому, як стоячи, так і сидячи).
  Тому, чим нижче ухил покрівлі, тим більше повинна бути висота вікна (висоту можна також "набрати" за допомогою вертикальних комбінацій вікон).
  Для зручності відкривання вікна, оптимальна висота розташування ручки - 185-220 см від підлоги.
  Для гарного огляду, нижній край рами для моделей GZL, GGL, ГГУ повинен бути не більше 90-100 см від підлоги, а для моделі GPL - 120 см. Вибір мансардного вікна Velux по ширині зазвичай пов'язують з відстанню між крокв (оптимальна відстань між кроквами - на 4-6 см більше ширини віконної коробки, це потрібно врахувати на етапі проекту). Однак, якщо ця відстань відрізняється від зазначеного, можна зробити підгонку крокв (див. малюнок нижче). Таким чином, конструкція покрівлі вас не обмежує: виберіть те вікно або ту комбінацію вікон, з якою у вашій мансарді буде cветло і затишно.
  ВНУТРІШНЯ ОБЛИЦЮВАННЯ

  Правильність виконання облицювання значною мірою впливає на інтер'єр мансарди і на комфорт її мешканців, тому ця рекомендація дуже важлива! Внутрішні укоси необхідно виконати горизонтально над вікном і вертикально - під вікном, з установкою під вікном батареї. Правильна форма укосів забезпечує хороше поширення світла від вікна й омивання всій поверхні скла потоком теплого повітря від батареї (щоб уникнути конденсації). Якщо під вікном встановлюється підвіконня, потрібно залишити зазор для потоку теплого повітря (як на схемах).


     

Усі представлені склопакети - з функцією енергозбереженняУвага!
 Склопакет покращено. Тепер з подвійною ламінацією. Функцію EasyClean збережено!
Безпечний  склопакет (код -73)

Зовнішнє скло: 4 мм – загартоване скло з низькоемісійним покриттям, зовнішня поверхня EasyClean
Простір між склом: 14 мм – заповнення аргоном 
Внутрішнє скло: 2 X 3 мм – двошарове скло "триплекс", що не осипається при пошкодженні 
Стандарт для вікна: GGL, GDL, GGL/GGU Integra, GGU, GPL, GPU, GTL, GXL, CVP, CFP, Світловий тунель, VFE, VFA, VFB, GIL, GIU, VEA, VEB, VEC, GIV, GID, GIR.
NEW!  Двокамерный склопакет (код -65) 

Зовнішнє скло: 4 мм – загартоване скло з низькоемісійним покриттям, зовнішня поверхня Easy Clean
Середнє скло: 4 мм загартоване скло 
Простір між склом: 10 мм – заповнення криптоном 
Внутрішнє скло: 2х2 мм – двошарове скло "триплекс", що не осипається при пошкодженні 
Для вікон: GGL, GGU, GPL, GPU, GGL/GGU Integra. 
Постачається тільки в складі вікна, не передбачений для заміни. 

Рельєфний склопакет (код -34) 

Зовнішнє скло: 4 мм – загартоване скло з низькоемісійним покриттям 
Простр між склом: 16 мм – заповнення аргоном 
Внутрішнє скло: 4 мм – рельєфне (з візерунком) скло для захисту від цікавих очей
Опція для вікон: GGU
Енергозберігаючий   склопакет (код - 59) 

Зовнішнє скло: 4 мм – загартоване скло 
Простір між ском: 16 мм – заповнення аргоном 
Внутрішнє скло: 4 мм – скло з внутрішнім низькоемісійним покриттям. 
Стандарт для вікон: GZL, GVT


NEW! Шумоізоляційний склопакет 
(код-60)

Зовнішнє скло: 6 мм -
загартоване скло, що 
забезпечує додаткову міцність 
Простір між склом: 12 мм 
заповнення криптоном 
Внутрішнє скло: 3х3 мм- 
двошарове скло триплекс 
з підвищеними звукоізляційними властивостями  
Опція для вікон: GGL, GGU, GPL, GPU, GIL, GGL/GGU Integra


    Протизламний склопакет (код -41) 

Зовнішнє скло: 4 мм – загартоване скло з низькоемісійним покриттям
Простір між склом: 10 мм – заповнення аргоном 
Внутрішнє скло: 10 мм – клеєне скло 
Опція для вікон: GGL 
Особливі характеристики:Клас захисту Р5А. 
Метод випробування склопакету: Клас P5A відповідає європейській нормі EN 356, що базується на випробуваннях засклення на стійкість до ударных навантажень. Сталева куля, що має діаметр 100 мм та масу 4,11 кг, кидається 9 разів (по 3 рази з 3 різних відміток таким чином, щоб створювався рівносторонній трикутник) з висоти 9 метрів на зразок склопакету, розмірои 900*1100 мм. Склопакет, що відповідає вищезазначеній нормі EN 356У, при цьому не розбивається.  

Дивитися відео: