img Продукція Мансардні вікна Fakro FPP PreSelect

Fakro FPP PreSelect

Мансардні вікна Fakro FPP PreSelect з комбінованою системою відкриття.
Вікно для даху preSelect ® поєднує в собі всі переваги мансардних вікон: хороший огляд, можливість безперешкодно виглядати з вікна, багатофункціональність, зручність експлуатації, довговічність і безпеку. Ви навряд чи знайдете інше вікно з таким поєднанням якості і функціональності.
Вікно preSelect ® поєднує в собі два способи відкриття: середньо-поворотне (дозволяє обертати віконну стулку на кут до 180 , що значно полегшує миття зовнішнього скла) і підвісне (по верхній осі від 0  до 35 ). Ексклюзивна фурнітура гарантує фіксацію стулки при будь-якому способі відкривання.
У вікні preSelect ® передбачена проста і зручна система перемикання режимів відкриття вікна: в будь-якому режимі відкривання здійснюється за допомогою однієї ручки, розташованої внизу віконної стулки. Перемикач режимів знаходиться на бічному елементі віконної коробки і не помітний при закритому вікні.

Технічні характеристики:

  • Вікно має однокамерний енергозберігаючий морозостійкий склопакет.
  • Безпека: у всіх моделях зовнішнє скло - загартоване. Застосування спеціальних запобіжників не дозволяє вийняти склопакет. Ручка, що дозволяє фіксувати стулку для провітрювання, перешкоджає проникненню в приміщення при відкритому вікні.
  • Довговічність: вікно виготовлене з високоякісної деревини сосни без сучків, просоченої антисептиком у вакуумній камері і покритою 3 шарами поліакрилового лаку на водній основі.
  • Всепогодня вентиляція: вікно оснащене ексклюзивною антиконденсатною системою вентиляції з автоматичним клапаном V40P.
  • Функціональність: зручна ручка, розташована в нижній частині віконної стулки, дозволяє легко відкривати і закривати вікно і фіксувати прочинене вікно в 2 положеннях провітрювання.
  • Вікно може вмонтовуватися в дах з кутом нахилу від 15 до 55 ".
  • Вікно комплектується ізоляційним окладом, вибір якого залежить від типу покрівельного матеріалу.
  • Вікна доповнюються широкою гамою аксесуарів, ідентичних до вікон з середньо-поворотним відкриванням.