img Продукція Мансардні вікна FTS-V / FTP-V / FTL-V

FTS-V / FTP-V / FTL-V

Мансардні вікна Fakro FTS-V / FTP-V / FTL-V середньоповоротні.
Вікно для даху з середньо-поворотним відкриванням FAKRO - найпопулярніша конструкція вікна для даху. Завдяки фрикційним петлям, розташованим в її центральній частині, стулку вікна можна залишати в позиції нахилу, а також повертати навколо осі на 180 °, що значно полегшує миття зовнішнього скла.

Вікна для даху FAKRO з середньо-поворотним відкриванням виробляються в 13 стандартних розмірах і 2-х типах -що "відкриваються" або "глухі". Пропоновані стандартні розміри підібрані відповідно до найбільш часто вживаної величини кроку між кроквами. Виготовляється в моделях FAKRO STANDART - V (FTS-V), FAKRO PLUS - V (FTP-V), FAKRO LUX - V (FTL-V).


Технічні характеристики:

  • Вікно має однокамерний енергозберігаючий морозостійкий склопакет.
  • Безпека: у всіх моделях зовнішнє скло - загартоване, в моделі LUX внутрішнє скло - ламіноване (ударостійка система "триплекс"). Застосування спеціальних запобіжників не дозволяє вийняти склопакет. Ручка, що дозволяє фіксувати стулку для провітрювання, перешкоджає проникненню в приміщення при відкритому вікні.
  • Довговічність: вікно виготовлене з високоякісної деревини сосни без сучків, просоченої антисептиком у вакуумній камері і покрите 2 шарами поліакрилового лаку на водній основі.
  • Всепогодня вентиляція: модель вікна FTS-V оснащена ексклюзивним вентиляційним клапаном V10, моделі FTP-V і FTL-V обладнані ексклюзивною антиконденсатною системою вентиляції з автоматичним клапаном V40P.
  • Функціональність: зручна ручка, розташована в нижній частині віконної стулки, дозволяє легко відкривати і закривати вікно і фіксувати прочинене вікно в 2 положеннях провітрювання.
  • Вікно може вмонтовуватися в дах з кутом нахилу від 15 до 90 ".
  • Вікно комплектується ізоляційним окладом, вибір якого залежить від типу покрівельного матеріалу.
  • Вікна доповнюються широкою гамою аксесуарів і додаткових пристосувань.