img Продукція Композитна черепиця Metroshake

Metroshake


  • Вага листа: 2,7 кг
  • Висота хвилі: 33 мм
  • Ефективна площа: 0,467 м2
  • Кількість шт. в м2: 2.14
  • Колір: Будь - який
  • Країна виробник: Бельгія
  • Розмір: 1325 х 410
Переваги композитної металочерепиці MetroShake (Метрошейк) :

Покриття алюмоцинком (55% Al-43% Zn) масою 185 гр. / кв.м. забезпечує найкращий захист стали від корозії. Завдяки цьому термін служби покрівельних матеріалів METROTILE складає більше 50-ти років. Гарантія на водонепроникність - 30 років. Легкість: вага квадратного метра матеріалу становить не більше 7 кг, що робить покрівельні матеріали MetroTile (Метротайл) кращим вибором при реконструкції та будівництві нових покрівель! Оптимальні розміри листів забезпечують мінімальні відходи навіть на покрівлі складної конфігурації! Унікальна запатентована технологія виробництва багатошарового захисту листа надає покрівельним матеріалам MetroTile (Метротайл) високу надійність, захист від атмосферних впливів, пожежну безпеку, універсальність застосування, чудову шумоізоляцію та широкий діапазон робочих температур (-120 ° C +120 ° C)! Висока якість: композитна металочерепиця МЕТРОТАЙЛ, що поставляється в Україну, виготовляється на новому суперсучасному виробничому комплексі METROTILE EUROPE NV (Бельгія) і відповідає найвищим світовим стандартам: ATG (Бельгія), BBA (Великобританія), CSTB (Франція), BRANZ (Нова Зеландія), ICC-ES (США).

Склад покрівельного листа:

Сталь. При виробництві покрівлі Метротайл, Метророман, МетроШейк, МетроШейк-II і Метрокласік використовується сталь марки ЕС3 (виробництво Люксембург). Сталь має дуже високий ступінь гнучкості і розтяжності, що дозволяє виготовляти під замовлення сталеві листи товщиною 0,3; 0,45 і 0,9 мм без зміни показників якості продукту. В Україну поставляються вироби з товщиною стали 0,45 мм. Решта товщини поставляються під замовлення.

Шар алюмоцинку (Al-Zn). Покриває сталевий лист з двох сторін. Склад покриття: 55% алюмінію, 43% цинку і 2% кремнію. Цей особливий сплав алюмоцинку розробила і запатентувала в 1960-і роки компанія Bethlehem Steel. Комбінація алюмінію та цинку є найкращою, тому що алюміній захищає покриття від корозії завдяки своїм чудовим антикорозійним властивостям, а цинк володіє унікальною властивістю катодного захисту країв обріза і в місцях подряпин поверхні. При такому покритті захист сталевого листа від корозії в порівнянні зі звичайним «оцинкуванням» зростає в 5-6 разів. Покриття алюмоцинком - 25 мікрон з кожного боку.

Акриловий шар «Метротайл». Шар, що містить 65% акрілату, розроблений фахівцями фірми Метротайл. Формула даного складу секретна. Акрилат стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Удільна вага близько 250 гр. на лист. Після 4-х годинної термообробки виробів відбувається полімеризація даного шару та склеювання гранул каменю до сталевої основи, в результаті цього гарантується втрата кам'яного гранулята не більше 1% за весь термін служби матеріалу (більше 50 років).

Гранулят із природного каменю (базальта). Завозиться з території Франції. На відміну від сланцевих порід гранули базальту мають 0% водопоглинання. Гранули втоплені в шар, що містить акрилат. Гранули надають продукту колір. Розмір фракції базальту 1,6 мм (кольори стандартні); 1,2 мм (червоний і чорний). Зносостійкий шар. Стійкий до ультрафіолетового випромінювання.

Верхнє покриття (Акрилова глазур). Складається з чистого акрилату. Покриття має прозорий колір і служить для захисту від ультрафіолетового випромінювання та зовнішніх впливів (від пилу і бруду).